تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۰۳:۱۸:۱۶
کد مطلب : 80433
فرمانده نيروي انتظامي خوزستان خبر داد:

پرونده حادثه حمیدیه در حال رسیدگی است/کاهش سرقت در ابتدای سال جدید

سرداراسحاقی اظهار داشت:این پرونده در دست رسیدگی است و در مراجع قضایی در حال اقدام است ان شاالله مراحل قانونی که طی شود اطلاع رسانی کاملی را خواهیم داشت.

سرداراسحاقی فرمانده نیروی انتظامی خوزستان در گفتگو با رهیاب در خصوص وضعیت وقوع جرم در تعطیلات امسال اظهار داشت:خوشبختانه با سعی و تلاشی که همکاران من در استان داشتند از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین امسال در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۱۱ درصد در حوزه سرقت کاهش داشته ایم.

وی ادامه داد:عملیات امداد و نجات ما در شهرها و جاده ها حدود ۲۰ درصد کاهش در کشته ها را نشان می دهد البته در حوزه پلیس راه بیش ار ۴۵ درصد و در حوزه راهور حدود ۱۰ درصد است.
سردار اسحاقی گفت:در کشفیات هم در مقایسه با سال گذشته ۴ درصد افزایش کشفیات را داشته ایم که مجموعا عملکرد نوروزی همکاران ما مثبت ارزیابی می شود.
فرمانده نیروی انتظامی خوزستان در خصوص آخرین وضعیت پرونده حادثه تروریستی حمیدیه اظهار داشت:این پرونده در دست رسیدگی است و در مراجع قضایی در حال اقدام است ان شاالله مراحل قانونی که طی شود اطلاع رسانی کاملی را خواهیم داشت.
وی در پایان گفت:از مردم به خاطر همدردی و حضور در برنامه های یادبود شهدای حادثه تروریستی حمیدیه تشکر می کنم حضور طوایف وقبایل در این برنامه ها نشان دهنده همدلی و همزبانی مردم و مسئولین بود.