تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۱:۳۴
کد مطلب : 60462
عصر آبادان / به قلم : حجت الاسلام گرمسیری

پروژه شکست خورده ایران هراسی و اسلام هراسی

عصر آبادان: در روزهای اخیر بار دیگر شاهد تلاش و تکاپوی غربیها برای اسلام هراسی و ایران هراسی در دنیا بودیم . امروز اما قرعه به نام استرالیا افتاد که این پروژه را اجرایی …

به گزارش عصر آبادان ؛ در روزهای اخیر بار دیگر شاهد تلاش و تکاپوی غربی ها برای اسلام هراسی و ایران هراسی در دنیا بودیم . امروز اما قرعه به نام استرالیا افتاد که این پروژه را اجرایی کند ؛ آنهم توسط کسی که مشکلات روحی روانی فراوانی دارد ؛ کلاهبرداری فراری و متهم به قتل ِهمسر سابق خود است و جالبتر از همه شیخی خود خوانده که هیچ تحصیلات حوزوی و سابقه ای در حوزه ندارد!
اسلام هراسی و ایران هراسی در سالهای اخیر رویکرد همیشگی غرب بوده و پایانی بر آن نیست و قطعا در آینده همتکرار خواه شد ؛ اما چرا ؟
با شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران آنهم با آرمانهای الهی ، اسلامی و انقلابی جان تازه ای در کالبد رو به موت اسلام و امت اسلامی در منطقه و جهان دمیده شد و امیدی شد برای مستضعفان و مظلومان عالم که میشود در مقابل طاغوت ، استکبار و ظلم ایستاد و پیروز شد.

آمریکاییها و غربیها که ژاندارم خود در منطقه را از دست داده بودند و منافع خود و خصوصا موجودیت رژیم کودک کش صهیونیستی را در خطر می دیدند شروع به توطئه علیه نظام نو پای اسلامی کردند .
از این رو تلاش زیادی در داخل و خارج برای از بین بردن و بی ثبات کردن نظام اسلامی شکل گرفت در واقع دشمنان ایران اسلامی که در راس آنها آمریکا و صهیونیزم بین الملل قرار داشت وارد یک جنگ تمام عیار علیه این نظام مقدس شدند و طی سه دهه ی اخیر در یک همسویی کامل ، با شیوه های مختلف از قبیل تجزیه ،‌مداخله نظامی مستقیم ، حادثه طبس،‌راه اندازی خط ترور داخلی و حذف رهبران انقلاب ، کودتا ، تحریم و جنگ هشت ساله تحمیلی به دنبال بر اندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بودند .

 

 

عدم شکست ایران اسلامی در برابر همه این توطئه ها و اقتدار و عزت روز افزون نظام اسلامی باعث شد که این رژیم های استکباری چاره را در جای دیگری غیر از برخورد سخت دنبال کنند و پروژه ی جنگ نرم در دستور کار قرار گرفت.
رویکرد جنگ نرم که شامل عملیات روانی ، جنگ رسانه ای ، شبیخون فرهنگی و ناتوی فرهنگی و انقلاب مخملی مثل فتنه ۸۸و جدید ترین آنها که پروژه اسلام هراسی و ایران هراسی-که از سالهای قبل خصوصا بعد از حاثه ۱۱ سپتامبر آغاز شده و رهبر معظم انقلاب اسلامی با روشن بینی خویش در فرصتهای مختلف بارها بدان اشاره نمودند و پرداختند – بخشی از پازل استکبار جهانی برای مقابله با نظام اسلامی است که به دفعات طراحی و شکست خورده است.
اما اهداف امریکا و صهیونیزم جهانی از پروژه اسلام هراسی و ایران هراسی چیست ؟
؛ایران هراسی و شیعه هراسی در منطقه و اسلام هراسی در بربُعد جهانی.
البته اهداف و هدفهای فراوانی میتوان برشمرد ولی مهمترین آنها را میتوان در چند بخش بیان کرد: .
اولین آنها امنیت رژیم غاصب صهیونیستی و ترس امریکا و استکبار جهانی از نزدیکی ایران اسلامی و کشورهای عربی است لذا می بینیم که بصورت مستمر در بین کشورهای عربی -اسلامی خصوصا حاشیه خلیج فارس ایران هراسی و شیعه هراسی را فریاد میزنند تا بدین و سیله ایران را دشمن درجه یک آنها معرفی کنند و توجه دولتها و افکار عمومی مردم مسلمان منطقه را از خطر رژیم صهیونیستی دور نگه در دارند و اتحادی بین ایران اسلامی و کشورهای مسلمان منطقه علیه این رژیم جانی صورت نپذیرد .


دومین هدفی که میتوان ذکر کرد جلوگیری و متوقف کردن ایران اسلامی از تبدیل شدن به یک الگوی موفق در همه زمینه ها برای کشورهای اسلامی است .
یکی دیگر از اهداف پلید آنها حضور دایمی و چپاول ثروت نفتی کشورهای مسلمان منطقه است .

هارون: رافضی بودم ولی الان مسلمانم!
و هدف مهم دیگری که آنها از این پروژه دنبال میکنند جلوگیری از توجه ملتهای دنیا به اسلام و آموزه های اسلامی خصوصا در جوامع غربی و موج گرایش نخبگان ، سیاسیون و اقشار مختلف آنها به اسلام است که چنان ترس و وحشتی در دل آنها انداخته است که به فرموده مقام معظم رهبری بی محابا برای بد نام کردن اسلام و ایران یقه می درند که علی رغم همه این جنگ رسانه ای و تشکیل گروههای تروریستی نظیر طالبان ،القاعده، داعش ، بوکوحرام و …..و استفاده از افراد خود فروخته ای مثل هارون مونس در بدنام کردن اسلام و ایران راه به جایی نخواهند برد و هم اسلام روز به روز قلبها را تسخیر میکند و هم ایران اسلامی بر عزت، اقتدار و آبرویش افزوده میشود.

 

 

 

====================

garmsiri

به قلم : حجت الاسلام گرمسیری