تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۹:۰۱:۲۳
کد مطلب : 67929
در جلسه مشترک با سازمان منطقه آزاد اروند

پروژه «پارک فرودگاه آبادان» کلید خورد

پروژه دو کیلومتری «پارک فرودگاه بین‌المللی آبادان» در جلسه مشترک خدمات شهری سازمان منطقه آزاد اروند و فرودگاه شهرستان تصمیم‌گیری شد.

به گزارش عصر آبادان ؛ پیش از ظهر امروز جلسه مشترک خدمات شهری سازمان منطقه آزاد اروند و فرودگاه آبادان با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.

مدیر خدمات شهری سازمان منطقه آزاد اروند در این نشست با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای ارائه خدمات و تسهیلات دیداری مناسب عنوان کرد: ایجاد پیست دوچرخه سواری، احیای پارک منازل سازمانی، روشنایی معابر ورودی و خروجی بلوار و تعبیه صندلی و… از جمله مواردی است که در دستور کار ما دارد.

کعب عمیر گفت: سعی کردیم با اجرایی کردن آنها بخشی از مشکلات پروژه زیبایی ورودی فرودگاه را رفع کرده و شرایط رفاهی مناسبی را برای این بخش فراهم آوریم.

پروژه دو کیلومتری «پارک فرودگاه بین‌المللی آبادان» در جلسه مشترک خدمات شهری سازمان منطقه آزاد اروند و فرودگاه شهرستان تصمیم گیری شد.

اختصاص ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه پارک فرودگاه آبادان

مدیر فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جمی آبادان از اجرای طرح پارک این فرودگاه با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد.

محمدرضا رضایی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با خدمات شهری سازمان منطقه آزاد اروند اظهار داشت: محوریت این جلسه افزایش طرح اجرایی در بلوار ورودی فرودگاه در قالب طرح مشترک بهسازی، نوسازی بلوار ورودی و خروجی فرودگاه و توسعه فضای سبز به پارک فرودگاه است.

وی افزود: پروژه فضای سبز بلوار ورودی از آذرماه سال جاری به اجرا رسید و در پی نشست‌ها و مذاکرات صورت گرفته، احیای فضای سبز  در قالب پارک فرودگاه تغییر کرد.

مدیر فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جمی آبادان با تاکید بر اهمیت فضای سبز و زیبایی محیط پیرامون خاطرنشان کرد: عمده‌ترین اهداف سازمان بهره وری، بازدهی، رضایتمندی ارباب رجوع و کارکنان با افزایش کیفیت خدمات رسانی است.

رضایی گفت: استفاده از شیوه‌های ترمیم نما، زیباسازی، نوسازی به عنوان پشتوانه‌ای برای تحقق هدف بزرگ ایجاد رضایت بصری و روان شناختی محیط در فرودگاه آبادان در بخش‌های مختلف محوطه و ترمینال آغاز شده است .

وی، توسعه فضای سبز را به منظور بهره مندی شهروندان از پارک‌های محلی را مورد تاکید قرار داد و ادامه داد: با همکاری منطقه آزاد اروند ساخت دو کیلومتر پارک در فرودگاه طراحی و به مرحله اجرا رسید.

مدیر فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جمی آبادان متذکر شد: در قالب همین طرح بهسازی فاضلاب منازل سازمانی، تعویض لوله‌های فاضلاب و آب شرب منازل سازمانی، جدول کاری و بهسازی محوطه منازل سازمانی در طرح بلوار ورودی فرودگاه تعریف و برنامه ریزی شده است.

رضایی در پایان اذعان داشت: این طرح با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد اروند در حال انجام است.

مرجع / فـارس