تاریخ انتشار خبر: ۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۷:۰۶
کد مطلب : 75150

پروین: درخشان باید تا پایان فصل بماند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان این که حمید درخشان با برد مقابل لخویا از زیر فشارها بیرون آمد، تاکید کرد: باید او تا پایان فصل در پرسپولیس بماند و از او حمایت شود.

به گزارش ایسنا، علی پروین درباره برد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل لخویای قطر، اظهار کرد: به بازیکنان و کادرفنی خسته نباشید می‌گویم. واقعا بچه‌ها با این بردشان دل طرفداران را شاد کردند. قدم نژادفلاح خیلی خوب بود و جا دارد از او نیز تشکر کنم.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: پرسپولیس دیروز من را یاد پرسپولیس دهه شصت انداخت. چند سالی بود پرسپولیس به این شکل بازی نکرده بود. واقعا از بازی دیروز لذت بردم و از دیدن این پرسپولیس احساس غرور کردم.
وی با بیان این که حمید درخشان با این برد از زیر حجم زیاد فشارها بیرون آمد گفت: با برد دیروز همه از درخشان حمایت کردند. باید این حمایت‌ها ادامه داشته باشد تا ان‌شاءالله پرسپولیس در آسیا موفق شود و جلوی همه تیم‌ها قد علم کند. امیدوارم که درخشان در ادامه کار نیز همین گونه خوب عمل کند.
پروین در پاسخ به این پرسش که چرا پرسپولیس بر خلاف نتایج ضعیف لیگ در بازی دیروز خوب عمل کرد؟ اظهار کرد: این به خاطر این است که بازیکنان پرسپولیس دیگر انگیزه‌ای برای ارائه بازی‌های خوب در لیگ ندارند چرا که از قهرمانی دور شده‌اند، اما این انگیزه را در بازی‌های آسیایی دارند تا بتوانند با ارائه یک نمایش خوب دل هواداران را شاد کنند و نتایج لیگ را نیز جبران کنند.
وی درباره برگزاری دومین مزایده باشگاه پرسپولیس نیز که قرار است در تاریخ نوزدهم اسفند برگزار شود گفت: ما آن موقع هم در مزایده شرکت نکردیم و در مزایده دوم نیز شرکت نمی‌کنیم. اگر شرایط مهیا شود هدایتی باشگاه را خریداری می‌کند و ۲۰ درصد آن را به پیشکسوتان می‌دهد. خدا کند مشتری برای پرسپولیس در مزایده دوم نیز پیدا نشود تا شرایط را برای خرید پرسپولیس راحت‌تر کنند که این به نفع پیشکسوتان خواهد بود.
پروین در پایان درباره دادن اولتیماتوم به درخشان مبنی بر این که اگر نتایج خوبی کسب نکند در پرسپولیس نمی‌ماند گفت: نباید این گونه باشد. به اعتقاد من حمید درخشان باید تا آخر فصل در پرسپولیس بماند تا تیم در آرامش کامل به موفقیت برسد. در صورتی که از او حمایت شود می‌تواند در پرسپولیس موفق شود.