تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۳:۴۵:۵۷
کد مطلب : 43255

پسر سفیدی که از مادر سیاه زاده شد

خانم کاترین با توجه به رنگ سیاه پوست کودک سفید پوست بدنیا اورد. پزشکان می گویند چنین زایمانی بیشتر به معجزه شباهت دارد.

به گزارش  عصر آبادان، به نقل از شبکه خبر، خانم کاترین که رنگ سیاه پوستش را مدیون ملیت نیجریه ای خود است، ابتدا فکر می کرد فرزندش را اشتباهی به وی داده اند. 

کاترین ۳۲ ساله می گوید ماما نگاهی به من انداخت و سپس به فرزندم جونا نگاهی انداخت.باورش نمی شد که فرزند من باشد.پزشکان زایمانم را بسیار نادر ذکر نمودند.

شوهر خانم، اقای ریچارد ۳۴ ساله که تازه به عنوان مشاور پزشکی استخدام شده است، از دیدن فرزند سفید پوست خود حیرت زده شد.

فرزندش در بیمارستان «کینز میلتون» در اول ژوئن متولد شد.

وی می گوید:هنگامی که نخستین بار، نگاهم به جونا افتاد نفس راحتی کشیدم که صحیح و سالم است.صورتش رنگ پریده بود به خاطر اینکه بند ناف به دور گردنش پیچ خورده بود.پس از چند ساعت رنگش تغییر کرد.

من و همسرم کاترین دیدیم رنگش مانند پوست من سفید است.ماماها و پزشکان گفتند به احتمال زیاد رنگش سفید خواهند ماند.

زایمان عجیب زن سیاهپوست

خانم کاترین، کارشناس امور مالی، می گوید: برخی کودکان پس از چند هفته، رنگشان تیره تر می شود، اما شما با مشاهده بالای گوش کودک می توانید حدس بزنید کودکان سیاه پوست خواهد شد یا سفید پوست. ما فهمیدیم که جونا سفید پوست خواهد شد.

پزشکان گفتند فرزندمان مانند اشخاص البینو(ادم سفید مو و چشم سرخ ،شخص فاقد مواد رنگ دانه)نیست. باورمان این بود که من حامل ژن خاصی هستم. والدینم از نیجریه بودند.همه انها سیاهپوست بودند.اما شاید ژن سفیدی در خانواده من وجود داشته که از زمان گذشته تا حال باقی مانده است.به گزارش دیلی خبر پزشکان وقوع چنین ژنی را بسیار نادر می دانند.در آمریکا تنها دو نمونه مانند من گزارش شده است.

خانم کاترین و ریچارد تصمیم به داشتن فرزندان بیشتر دارند اما به انها گفته شده است احتمال کمی وجود دارد که فرزندشان سفیدپوست گردد.

انتهای پیام/