تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۷:۵۳:۲۶
کد مطلب : 38307

پسر علی پروین نانوا شد!

پیشکسوت پرسپولیس گفت: محمد به دلیل بی‌مهری‌هایی که در فوتبال دید تصمیم گرفت خداحافظی کند و باید بگویم که محمد اصلا فوتبالیست نبوده تا آقایان خیالشان راحت شود.

به گزارش فرهنگ نیوز ،  علی پروین در مورد پسرش محمد پروین گفت: محمد تا زمانی که این بی‌مهری‌ها در فوتبال وجود داشته باشد به فوتبال باز نمی‌گردد.

پروین در ادامه در مورد پسرش  به باشگاه خبرنگاران گفت : محمد به دلیل محبت‌هایی که ندید ۶ ماه پیش تصمیم گرفت از این فوتبال خداحافظی کند و به کلاس تولید نان کارخانه‌ای رفت و در حال حاضر هم ساعت ۶:۳۰ صبح از خواب بیدار می‌شود و بدون استرس و ناراحتی به کارخانه نانی که خریده می‌رود.

وی در ادامه تصریح کرد: زمانی که در این فوتبال بازی می‌کرد تمام دردسرش برای من بود و محمد در زیر سایه من از بین رفت و شاید بهتر است بگویم محمد اصلا فوتبالیست نبود تا خیال آقایان راحت شود. با این کار، محمد زندگی راحتی برای خود در پیش گرفته و دیگر غصه نمی‌خورد و درگیری ندارد و من هم هر روز صبح با دلشوره بیدار نمی‌شوم.

پروین در پایان اظهار داشت: من اگر علی پروین شدم کسی بالای سرم نبود و از پایه شروع کردم و بالا آمدم تا شدم علی پروین اما محمد زیر سایه من از بین رفت و فوتبال زده شد. یک بازیکن با سن ۲۶-۲۵ سال به دلیل کم لطفی و بی‌مهری تصمیم به جدایی از فوتبال گرفته و امیدوار است اگر فصل آینده این بی‌مهری‌ها تمام شود دوباره زمین سبز بازگردد.

لازم به ذکر است علی پروین از صحبت درباره باشگاه پرسپولیس خودداری کرد.