تاریخ انتشار خبر: ۲ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۷:۵۶
کد مطلب : 123133

پسر ۱۲ ساله مدیر دفاتر انتخاباتی ترامپ شد! +عکس

وستون ایمر مدیریت دفتر انتخاباتی ترامپ، در بخش “جفرسون کانتی” را دست کم تا زمانی که در ماه سپتامبر مدارس باز شوند، برعهده دارد.

خبرآنلاین نوشت: یک دانش آموز ۱۲ ساله مدیر یکی از دفاتر انتخاباتی دونالد ترامپ در یکی از پرجمعیت‌ترین بخش‌های ایالت مهم کلورادو است.

پسر 12 ساله مدیر دفاتر انتخاباتی ترامپ شد! +عکس

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، وستون ایمر، دانش آموز ۱۲ ساله آمریکایی کسی است که مدیریت امور روزمره فعالیت دفتر انتخاباتی دونالد ترامپ، کاندیدای ریاست جمهوری حزب جمهوری خواه آمریکا در بخش موسوم به “جفرسون کانتی” در ایالت کلورادو را دست کم تا زمانی که در ماه سپتامبر مدارس باز شوند، برعهده دارد.

اگرچه مادر ایمر هماهنگ کننده میدانی اصلی این دفتر انتخاباتی که داوطلبانه اداره می شود است اما این پسرش ایمر بوده که بخش عمده امور این دفتر را انجام داده و گاها دیگر دوستان کم سن و سالش نیز به او در اداره این دفتر کمک کرده‌اند.

ایمر در مصاحبه با شبکه KMOV اظهار کرد: چیزی که من می‌خوام به بچه‌های دیگر بگویم این است که کار کنید. بچه‌ها باید کارآزموده باشند.

وی با اشاره به این که “قصد دارد روی خودش رئیس جمهور آمریکا شود” گفت: سال ۲۰۴۰ می‌توانید کاندیداتوری من را ببینید. به بارون ترامپ(پسر دونالد ترامپ) هم اگر که من را می بیند می‌گویم که تو کاندیدای معاونت رئیس جمهور در سال ۲۰۴۰ هستی.

این در حالی است که ترامپ اخیرا در زمینه اداره کمپین انتخاباتی‌اش مشکلات عدیده‌ای داشته و در همین راستا چند روز پیش پال منافورت، مدیر کمپین انتخاباتی‌اش از سمت خود استعفا کرد.