تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۰:۵۸
کد مطلب : 88784

پسر ۲۳ساله بانک را به استهزا گرفت +عکس

همانطور که انتظار می رفت ، این دزد شیفته جلب توجه، در عرض ۲۰ دقیقه پس از انتشار عکس سرقت خود در شبکه اینستاگرام ،دستگیر شد.

 یک دزد باهوش،تنها با یک نوشته دستی توانست از بانک ۱۵۰ هزار دلار به سرقت ببرد و سپس عکس تمام مدارک و شواهد خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود قرار داد.

مرد ۲۳ ساله ای به نام ” دومینیک آلفونسکا” در حالی در بانک قدم گذاشت ، که نوشته ای با درخواست ۱۵۰ هزاد دلار وام در دست داشت و آن را به فرد پشت باجه بانک داد.

وی سپس از سرقت خود فیلم  و عکس گرفت و آن را با تکبر و فخر فروشی در اینترنت منتشر کرد.

همانطور که انتظار می رفت ، این دزد شیفته جلب توجه، در عرض ۲۰ دقیقه پس از انتشار عکس سرقت خود در شبکه اینستاگرام ،دستگیر شد.

اما در کمال تعجب ،” آلفونسکا” تمام تقصیر را گردن بانکدار انداخت و گفت “آن زن می توانست درخواست پولش را رد کند. چرا که او خیلی ساده درخواست وام کرد و زنی که پشت باجه بود ، مبلغ درخواستی را به او داد.”

وی افزود: بعد از گرفتن پولها به سرعت بانک را ترک کردم.پلیس ۳ یا ۴ دقیقه بعد از رفتن من به بانک آمد و من از اینکه تنها ۱ دقیقه بعد از به صدا درآمدن آژیر خطر توانستم بانک را ترک کنم ، معذرت خواهی می کنم!

این مرد ۲۳ ساله آنقدر زمان داشت که از سرقت خود عکس بگیرد و جلوی دوستانش در شبکه اینستاگرام به خود ببالد. اما چیزی نگذشت که پلیس او را به اتهام سرقت در بانکی واقع در” ویرجینیا بیچ” در ایالت ویرجینیا آمریکا دستگیر کرد.

رفتار هوشمندانه ” آلفونسکا” بر این موضوع تاکید دارد که او یک سارق بانک نیست.

“آلفونسکا” به رسانه های تلویزیونی گفت: من واقعا نمی دانم چطور یک دزد هستم. من فقط برای پول از بانک درخواست کردم و زن پشت باجه نیز این پول را به من داد.او می توانست درخواست من را رد کند و بعد من آنجا را ترک می کردم.

” آلفونسکا” افزود : این یک تصمیم دشوار برای آن زن بود. او باید تصمیم می گرفت به درخواست من جواب مثبت بدهد یا منفی، اگر او رد می کرد من بانک را بدون هیچ پولی ترک می کردم.

” آلفونسکا” اقرار کرد در آن لحظه از روی عمد و کاملا سنجیده شده از کلمات مودبانه برای قانع کردن آن زن استفاده کرد ،چرا که اگر او یک دزد حرفه ای بود از نقاب استفاده می کرد.

وی بیان داشت: من مثل همه انسان ها رفتار کرده و اقدام به دزدی نکردم! من تنها با هوش خود جلو رفتم و حالا بدون هیچ دلیلی متهم هستم.

” آلفونسکا” گفت: به این دلیل از سرقت فیلم گرفته که از خود در مقابل مسئولینی که ممکن بود او را به مسلح بودن در این سرقت متهم کنند، دفاع کند.

” آلفونسکا”  که به خاطر جلب توجه و خود ستایی در اینترنت، دست به این اقدام زده،حالا در بازداشتگاه اداره پلیس ” ویرجینیا بیچ ” است و ماه آینده باید در دادگاه خود حضور یابد.

منبع: باشگاه خبرنگاران