تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۷:۲۷:۵۷
کد مطلب : 57964

پشتیبانی اینترنت مخابرات به آبادان بازگشت

به‌دنبال انتشار گزارش این خبرگزاری مبنی بر «اینترنت مخابرات آبادان داد مشترکان را درآورد»، رئیس اداره مخابرات آبادان گفت: به‌دنبال وجود برخی مشکلات برای کاربران آبادانی، مرکز پشتیبانی این مرکز مجددا به آبادان اعطا شد.

خبرگزاری فارس: پشتیبانی اینترنت مخابرات به آبادان بازگشت

به گزارش عصرآبادان، به‌دنبال انتشار گزارش این خبرگزاری مبنی بر «اینترنت مخابرات آبادان داد مشترکان را درآورد»، رئیس اداره مخابرات آبادان اعلام کرد: به‌دنبال وجود برخی مشکلات برای کاربران آبادانی، مرکز پشتیبانی این مرکز مجددا به آبادان اعطا شد.

سلمان سهیم‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: در تماسی با شرکت مذبور، پشتیبانی خطوط اینترنت که از طریق شرکت پیمانکار به کاربران ارائه می‌شد، مجددا از امروز به آبادان واگذار خواهد شد.

وی ادامه داد: شرکت پیمانکار به سرعت در حال پیگیری و رفع مشکلات و معضلات موجود است.

رئیس اداره مخابرات آبادان تصریح کرد: سامانه ۲۰۲۰ نیز به زودی رفع مشکل خواهد شد و پاسخگو مشکلات کاربران خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، به دنبال اعلام وجود مشکلات در خطوط اینترنت شهر آبادان و عدم پاسخگویی و وجود خدمات ضعیف از طرف شرکت مخابرات، پس از پیگیری‌های رئیس اداره مخابرات آبادان، قول مساعد داده شد که این معضل تا امروز برطرف شود.

منبع: فارس

 1. پويان قلى نژاد می‌گه:

  با سلام و احترام
  حدود یک هفته روزى دو مرتبه به سامانه خرابى تلفن اعلام خرابى مینمایم ولى تا کنون هیچ اقدامى صورت
  نگرفته و مشخص است سامانه فقط جهت مسخره کردن مشترکین میباشد
  ای کاش مخابرات همان قدر که در قطع کردن خطوط جهت مطالبه بدهى عجول بود در ارایه خدمات نیز برخوردى عجولانه داشت و ای کاش مسئولین محترم پاسخگوى بى توجهى خود زیان مشتریان بودند
  بنده یک هفته نه تلفن دارم و نه اینترنت و کسى پاسخگو نیست
  با سپاس