تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۰:۱۳:۰۹
کد مطلب : 64426

پشت پرده سفر ظریف به مشهد

سفرهای مکرر محمدجواد ظریف و دیدارهای وی با سیداحمدعلم الهدی امام جمعه مشهد سبب حمایت های مکرر علم الهدی از وی با وجود انتقادات شدید برخی محافل اصولگرا از عملکرد ظریف شده است.

 هرروزه  اظهارنظرهای متفاوتی از سوی مسئوولان اجرایی و غیر اجرایی صورت می گیرد که به خودی خود از اهمیت فراوانی برخوردارند و بسیاری ازآنها از سوی رسانه ها مورد بی توجهی قرار می گیرد. هشت صبح من بعد تلاش خواهد کرد تا برخی از اخبار «قابل انتشار» را که توسط مرکز رصد این سایت آماده می گردد، جهت اطلاع مردم و رسانه ها منتشر کرده و بر روی خروجی اخبار عادی خود قرار دهد.

یادداشت نویسی یک متهم به جاسوسی
انتشار یادداشت یک متهم به جاسوسی که چندسالی توسط وزارت اطلاعات بازداشت شده بود، در یک هفته نامه متعلق به اصطلاح طلبان با تعجب محافل رسانه ای و سیاسی مواجه شده است. این فرد در گذشته از چهره های سیاسی- رسانه ای نزدیک به جریان سیاسی منسوب به یکی از چهره های مطرح سیاسی کشور بود.
واردات شکلات با قاطر
محمد حسین برخوردار رئیس مجمع واردات گفته: اکثر پاستیل‌ ها و شکلاتها از طریق کوله‌بری و با قاطر وارد کشور می‌شوند.
ماجرای سفرهای ظریف به مشهد
سفرهای مکرر محمدجواد ظریف و دیدارهای وی با سیداحمدعلم الهدی امام جمعه مشهد سبب حمایت های مکرر علم الهدی از وی با وجود انتقادات شدید برخی محافل اصولگرا از عملکرد ظریف شده است.
خانمی را پیشنهاد نداده ام
رحمانی فضلی درباره‌ وضعیت معاونت سیاسی گفته: من هیچ خانمی را برای تصدی این سمت پیشنهاد نکرده‌ام در حال حاضر امیری سرپرستی این معاونت را بر عهده دارد و هیچ خللی در انجام وظایف این بخش به وجود نیامده است.
نفوذ در ارگان های امنیتی!
امران باقری لنکرانی عضو جبهه پایداری در همایش “بیعت بسیجیان با ولایت” گفته: ما متأسفانه شاهد یک شبکه نفوذی در سال ۸۸ بودیم که حتی در برخی از ارگان‌هایی که وظیفه امنیتی و مراقبتی انتخابات را داشتند، نفوذ کرده بودند.
عارف به دنبال اتحاد با اصولگرایان!
محمدرضا عارف کاندیدای انصرافی انتخابات ریاست جمهوری گفته: بعد از اجماع با اصلاح‌طلبان به دنبال بحث ائتلاف با اصولگرایان معتدل هستیم.
ترور ناموفق یک دانشمند هسته ای
سرهنگ باقری معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه، گفت: در دو سال اخیر دشمن صهیونیستی اقدام به عملیات ترور یکی از دانشمندان هسته‌ای کرده بود که با حضور به موقع برادران حفاظت سپاه این عملیات خنثی و از آن جلوگیری شد.
 منبع: دانا