تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۸:۰۰
کد مطلب : 117660
گفتگو با مرد افغانی ربوده شده؛

پلیس نمی رسید من کشته شده بودم+تصاویر

مرد افغانی که ربایندگان برای آزادی اش مبلغ ۲ میلیارد تومان درخواست کرده بودند از شکنجه های هولناکی که شده بود گفت و تأکید کرد چه پول را می دادم و چه نمی دادم اگر پلیس نمی رسید مرا می کشتند.

پلیس نمی رسید من کشته شده بودم+تصاویر

 به نقل از”تیتریک“، مرد ۳۵ ساله افغانی که به شغل نماکاری در کرج مشغول بود توسط ۴ نفر از هم وطنان خود ربوده شد و ده روز وحشتناک را تجربه کرد که به گفته خود وی، اگر پلیس سر نمی رسید چه پول می دادم و چه نمی دادم مرا می کشتند.

شرح شکنجه های هولناک گروگان 2 میلیارد تومنی کرج از زبان خودش + تصاویر

دستهایش از شدت بسته شدن محکم با طنابی ضحیم به شدت زخم و گوشتهای درون آن معلوم است، ده روز به این منوال بسته شده بود و از خانواده و دنیای بیرون خبر نداشت، آدم ربایان می گفتند پول را بده تا آزادت کنیم ولی خودش معتقد است چه پول را می داد و چه نمی داد به قتل می رسید تا اینکه پلیس سر می رسد و به کابوس های دهشتناک و صد البته شکنجه هایی که می شد پایان داد.

شرح شکنجه های هولناک گروگان 2 میلیارد تومنی کرج از زبان خودش + تصاویر

به گفته این مرد ربوده شده، ربایندگان که هم وطنان وی و از اتباع افاغنه هستند، چاقوی فلزی را سرخ می کردند و بر روی دستها و پاهایش می گذاشتند تا به ستوه آمده و پول را تهیه و پرداخت کند، ولی این مرد می گوید من کارگری می کنم و چنین پولی در بساط نداشتم و ندارم.

آدم ربایان در تاریخ ۹۵/۴/۴ در قالب مشتری این مرد را به مسلخ خود در تهران می کشانند و او را روزهای متوالی پنهان و شکنجه می کنند، تا اینکه با شکایتهای خانواده مرد ربوده شده و پیگیری های مجدانه و مستمر پلیس ، دو شب پیش رأس ساعت ۳ نیمه شب، آدم ربایان به دام افتاده و مرد اسیر آزاد و روانه خانه خود می شود.

پلیس استان البرز این پرونده را با همان جدیتی پیگیری می کند که برای ایرانیان به همین اندازه تلاش می نماید، مرد ربوده شده با تقدیر از عملکرد قاطع پلیس با تأکید می گوید: اگر پلیس سر نمی رسید قطعأ من به قتل رسیده بودم.