تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۹:۰۹:۱۸
کد مطلب : 29979
کلنا عباسک یا زینب(س)

پوتین‌های بابا + عکس

شهید علی حسین ناصر از فرزندان مکتب حضرت روح‌الله (ره) است که در سوریه به شهادت رسید. وی از رزمندگان حزب الله لبنان بود که در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۲ جاودانه شد و تا ابد روزی خور دستگاه حضرت حق.

پوتین‌های بابا + عکس

به قول شهید سید مرتضی آوینی: «باب جهاد باب اولیای خاص خداست، و دری نیست که به روی هر کس که دم از مسلمانی زند گشوده شود». در میدان جنگ است که مرد از نامرد تمییز داده می‌شود. خون‌بازی در راه خدا کار هر لاف زن ترسو نیست. کسانی که فقط در سخن می‌توانند حماسه بسرایند و بگویند من آنم که رستم بود پهلوان به سان طبل های تو خالی مانند.

شهادت برای خدا و جان بازی برای او نیز بهایش گذشتن است. گذشتن از روزمره‌گی ها و تعلقاتی که گرفتار آن می‌شویم.

عشق! کلمه ای دست مالی شده است که جز برای خدا معنای واقعی اش تعبیر نمی‌شود. اینکه برای او چشم ببندی بر هر چیزی که با عمق جانت دوستش داری.

و خداست خریدار قطره قطره خونی که غریبانه از پیکر شهیدان جاری می‌شود. خداست پناه فرزندانی که پدرانشان در راه او جان می‌دهند. و خدا هر که را بخواهد عزیز می‌دارد!

چه فخری بالاتر از شهادت به خاطر دفاع از حریم بانویی که علمدار کربلا برایش سر خم می‌کند و امام حسین(ع) برادر اوست و فاطمه(س) مادرش.

شهید علی حسین ناصر از فرزندان مکتب حضرت روح‌الله (ره) است که در سوریه به شهادت رسید. وی از رزمندگان حزب الله لبنان بود که در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۲جاودانه شد و تا ابد روزی خور دستگاه حضرت حق. در ادامه مطلب تصویر دختر این شهید عزیز «آیه» را خواهید دید که حالا جای پدر، پوتین‌های او را در آغوش گرفته است.

فرزند شهید علی ناصر