تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۷:۴۹:۱۸
کد مطلب : 85371

پژو پارس ۹ نفر را زیر گرفت!

پس از این حادثه راننده از محل متواری و سرنشین آن مصدوم و به بیمارستان منتقل شد، با تلاش پلیس راننده متواری نیز دستگیر شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد از زیر گرفتن ۹ نفر توسط یک دستگاه خودرو پژو پارس در یاسوج خبر داد.

سرهنگ ابوالحسن ملکی اظهار کرد: ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه عصر شنبه، ۱۲ فروردین ماه یک مورد تصادف در «مادوان علیا» شهر یاسوج محدوده تقاطع امامزاده شاه قاسم(ع) در محور «یاسوج – سی سخت» رخ داد.

وی اظهار کرد: در بررسی کارشناسان راهنمایی و رانندگی مشخص شد راننده پژو پارس به‌علت تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی پس از برخورد با جدول واژگون شد و به ۹ نفر عابر پیاده که در حاشیه جاده در حال تردد بودند، برخورد کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از این تعداد دو نفر یک آقا در محل حادثه و یک خانم در حین انتقال به بیمارستان فوت کردند و هفت نفر نیز مصدوم شدند.

ملکی تصریح کرد: حال سه نفر از مصدومان که به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند، وخیم اعلام شد.

وی ادامه داد: پس از این حادثه راننده از محل متواری و سرنشین آن مصدوم و به بیمارستان منتقل شد، با تلاش پلیس راننده متواری نیز دستگیر شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در بازرسی از خودرو، یک لیتر مشروب الکی کشف و ضبط شد.

وی به رانندگان توصیه کرد که در معابر درون شهری با رعایت سرعت مطمئنه و توجه کافی به جلو رانندگی کنند و با رفتارهای غیر اصولی و غیر منطقی جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.

منبع: ایسنا