تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۳:۱۷:۲۱
کد مطلب : 86867

پیام صادقیان: از ایران می روم

بعد از اینکه پیام صادقیان با نظربرانکو ایوانکوویچ در ترکیب پرسپولیس در بازی در برابر سایپا قرار نگرفت از این تصمیم سرمربی پرسپولیس عصبانی شد که همین موضوع در نهایت باعث شد تا با دستور برانکو از پرسپولیس اخراج شود.

پیام صادقیان: از ایران می روم

پیام صادقیان که پیش از این هم از سوی مربیان پرسپولیس اخراج شده بود اما خیلی زود مورد بخشش قرار می گرفت به خیال اینکه این بار هم خیلی زود بخشیده می شود منتظر تماس باشگاه بود تا در تمرینات شرکت کند اما برانکو که گویا از بداخلاقی های گذشته بازیکنش باخبر شده بود او را نبخشید تا این بازیکن هفته های پایانی لیگ را تنها نظاره گر بازی هم تیمی هایش باشد.

بازیکن تکنیکی اما پرحاشیه پرسپولیس که با توجه به اتفاقات اخیر روزه سکوت گرفته بوددر گفت و گو با خبرنگار ورزشی آنا سکوتش را شکست .او هرچندخیلی کوتاه صحبت کرد اما این قول را داد به زودی طی انجام مصاحبه ای حقایق زیادی را آشکار کند.

صادقیان در ابتدای این گفت و گو گفت:«نه پرسپولیس من را می خواهد نه برانکو ،پس دلیلی ندارد که برای بازگشتم به تیم اصرار کنم چرا که فایده ای ندارد. اگر داشت حتما این کار را انجام می دادم . »

بازیکن اخراجی پرسپولیس ادامه داد:«در این مدت سکوت کردم ،حرفی نزدم. خیلی مباحث آزار دهنده در موردم مطرح شد اما باز هم سکوت کردم تا پرسپولیس از جانب من در روز های پایانی لیگ ضربه نبیند.»

صادقیان در پاسخ به این سوال که سکوتش تا کی ادامه دارد گفت:«به زودی از ایران برای عقد قرار داد با یک تیم خارجی می روم .قبل از ترک ایران حتما خیلی از حقایق را خواهم گفت .می گویم برمن در پرسپولیس چه گذشت.»

صادقیان در ادمه و در پاسخ به این سوال که مقصد او تیم های اروپایی است یا آسیایی نیز گفت:«کارهایم در حال انجام شدن است.هر زمان که با تیم مورد نظرم به توافق رسیدم حتما اعلام

می کنم.»

بازیکن سابق پرسپولیس با اشاره به ابراز علاقه باشگاه ذوب آهن به جذب وی گفت:«از مدیران باشگاه ذوب آهن تشکر می کنم .من فوتبالم را مدیون این باشگاه هستم.اما نمی توانم به پیشنهاد این تیم پاسخ مثبت بدهم. می خواهم فوتبالم را در یک تیم خارجی دنبال کنم.»

hkjiانتهای پیام/