تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۲:۲۸:۲۰
کد مطلب : 73027

پیام یک سینماگر به روحانی

فرشته طائرپور تهیه کننده سینما در حاشیه اختتامیه فیلم فجر از رییس جمهور خواست تا برای سینمای ایران بیشتر وقت بگذارد.

فرشته طائرپور تهیه کننده سینما و عضو هیات داوران بخش «نگاه نو» در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر که شامگاه امشب ۲۲ بهمن ماه در محل برج میلاد برگزار شد، گفت: به ما گفته بودند که رییس جمهور برای اهدای جایزه بخش «نگاه نو» در مراسم حضور خواهند داشت، اما گرفتاری های موجه ایشان مانع حضورشان در این مراسم شد. اما از حسام الدین آشنا می خواهم این پیغام را به ایشان برساند که سینمای محبوب و مفتخر ایران متعلق به جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: این سینمای محبوب و مفتخر نیاز به توجه مسئولان دارد. آقای روحانی این سینما را متعلق به جمهوری اسلامی ایران بدانند و در میان تمام گرفتاری‌ها و سختی‌های کارشان فیلم‌های سینمایی را ببینند تا با تفکرهای اقشار جامعه نزدیک شوند و با جامعه فاصله نداشته باشند. فیلم‌های این دوره از جشنواره در بخش‌های مختلف بهترین آیینه است.

عضو هیات داوران بخش «نگاه نو» توضیح داد: امیدوارم رییس جمهور بتواند در بین گرفتاری ها و اوج مشکلاتشان هفته ای یک روز را برای دیدن فیلم های سینمای ایران زمان بگذارند، تا هم روح شان تازه شود و هم با واقعیت جامعه همراه شوند. ما نیاز به حمایت از سینما داریم و رییس جمهور با این کار از وزیر و مدیرانشان در حوزه فرهنگ حمایت می کنند.

منبع: مهر