تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۳:۴۵:۲۳
کد مطلب : 20471
حسین فرکی خبر داد:

پیروزی برابر الفتح برای‌مان بسیار مهم است/ هواداران ورزشگاه را پر کنند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه در دیدار با الفتح عربستان چهار بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، گفت: پیروزی در این بازی خانگی برای‌مان از اهمیت بالایی برخوردار است.

عصر آبادان- حسین فرکی ظهر امروز در نشست خبری پیش از بازی فولاد خوزستان و الفتح عربستان از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در اهواز، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: این بازی به علت اینکه دیداری خانگی برای ما محسوب می‌شود، پیروزی در آن از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است.

وی افزود: در مدت اخیر به خوبی در تمرینات، روی نقاط ضعف و قوت تیم الفتح عربستان کار کرده‌ایم ولی واقعیت این است اگر بخواهیم در این بازی پیروز میدان باشیم، باید تفکر بازیکنان خود را برای پیروزی برابر حریف تقویت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه باید نگاهی منطقی به این بازی داشته باشیم، تاکید کرد: بازیکنان ما باید خودشان را باور کنند که توانایی پیروزی برابر حریف عربستانی را دارند، در این صورت می‌توانیم به راحتی از سد حریف خود عبور کنیم.

وی ادامه داد: البته ما حریف خود را دست کم نمی‌گیریم زیرا تیمی که تا این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا پیش آمده است، بی‌شک شایستگی‌هایی دارد که نباید آنها را دست کم گرفت زیرا آنها برای دفاع از حیثیت خود و کشورشان به اهواز آمده اند.

فرکی اضافه کرد: به همین دلیل به هواداران نوید مشاهده یک بازی خوب را می‌دهم ولی تمام تفکر ما روی کسب هر سه امتیاز متمرکز شده است.

وی در خصوص اینکه سرمربی الفتح عنوان کرده برای کسب سه امتیاز این بازی به اهواز آمده اند، عنوان کرد: به نظر وی احترام می گذارم و به نظر من وی واقعیت را گفته است زیرا هیچ تیمی در این گروه نیست که برای هر سه امتیاز در برابر حریف صف آرایی نکند البته من به عنوان سرمربی فولاد و آقای فتحی جبال به عنوان سرمربی الفتح نگاهمان در زمین به کیفیت بازی بازیکنان خود است.

فرکی در خصوص میزان امید فولاد برای صعود از گروه خود اظهار کرد: همه چهار تیم به یک اندازه امید دارند به خصوص در هفته نخست همه تیم ها یک امتیاز کسب کرده اند. من اختلاف فراوانی از نظر فنی بین هر چهار تیم حاضر در این گروه نمی بینم ولی بی شک تیم بنیادکار ازبکستان تجربه بیشتری در حضور در رقابت های آسیایی دارد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه برای این بازی چهار بازیکن مصدوم داریم، عنوان کرد: آرش افشین یکی از مهاجمان خوب فولاد، مهدی بدرلو که در لیگ از مهره های موثر ما بود، حسن جعفری و پریرا مهاجم برزیلی و موثر ما در این بازی به علت مصدومیت حضور ندارند ولی خوشبختانه ایوب والی به این بازی می رسد.

فرکی ادامه داد: البته همانگونه که خیلی ها از جمله اصحاب رسانه عقیده دارند فولاد خوزستان یک تیم است و متکی به هیچ بازیکنی نیست. با وجود اینکه جای خالی این چهار بازیکن در بازی فردا به خوبی احساس می شود ولی شک نکنید دیگر بازیکنان فولاد جای خالی آنها را پر می کنند.

وی با دعوت از همه علاقمندان به فوتبال خوزستان برای حضور در بازی فردا عنوان کرد: فوتبال بدون حضور هوادار معنی ندارد و حضور آنها بی شک انگیزه ای مضاعف را به بازیکنان و کادرفنی برای درخشش در این بازی می دهد به همین دلیل ما در انتظار پر شدن سکوی های ورزشگاه الغدیر اهواز در بازی با الفتح عربستان هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فولاد خوزستان فردا در ورزشگاه الغدیر اهواز در دومین گام خود در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الفتح عربستان می رود.