تاریخ انتشار خبر: ۷ , مهر, ۱۳۹۴ | ۰۳:۴۰:۰۶
کد مطلب : 101483
نائب رئیس شورای اسلامی شهرآبادان:

در حوزه فاضلاب آبادان پیشرفتی دیده نمی‌شود/نمایندگان آبادان برای این مشکل چه کرده اند

نائب رئیس شورای اسلامی شهرآبادان گفت: طی مدت اخیر پیشرفتی در حوزه فاضلاب در آبادان دیده نمی‌شود و سؤال ما از نمایندگان این است که چه اقدامی برای حل مشکلات فاضلاب آبادان انجام داده‌اید.

مکوندی

به گزارش عصر آبادان، عبدالحسین مکوندی در جلسه علنی شورای اسلامی شهرآبادان که امروز با حضور مدیر اداره آبفا آبادان در سالن جلسات ساختمان این شورا برگزار شد، اظهار داشت: طی مدت اخیر پیشرفتی در حوزه فاضلاب در آبادان دیده نشده است.

وی با اشاره به نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: سؤال ما از نمایندگان این است که چه اقدامی برای حل مشکلات فاضلاب آبادان انجام داده‌اید.

مکوندی افزود: در مناطقی مانند کوی ولی‌عصر در آبادان قبض آب چندین ماه است که صادر نشده و با صدور یک‌دفعه قبض آب، مردم با مبالغ بالای قبض مواجه شده و ممکن است توان پرداخت آن را نداشته باشند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهرآبادان گفت: در نقاط مرکزی شهر بوی نامطبوع فاضلاب به مشام می‌رسد که به‌هیچ‌وجه شایسته آبادان و منطقه آزاد اروند نیست.

وی خطاب به رئیس اداره آبفای آبادان بیان کرد: می‌خواهیم بدانیم که چه فکری برای حل این مشکل دیده‌شده است و طرح و برنامه اداره آبفا آبادان دراین‌باره چیست.

مکوندی اظهار کرد: در زمان مدیریت قبلی آبفا آبادان کلنگ تصفیه‌خانه جدیدی زده شد اما تاکنون هیچ اثری از پیشرفت آن دیده نشد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهرآبادان با اشاره به برخی زمین‌های آبادان که فاقد امکانات زیرساختی آب و فاضلاب هستند، بیان کرد: مردم در این مکان‌ها توان ساخت‌وساز و استفاده از زمین خود را ندارند و زمین‌ها بلااستفاده باقی‌مانده است.