تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۷:۰۳
کد مطلب : 27817

پیشنهاد‌جالب‌آیت‌الله‌خراسانی‌به‌وزیربهداشت

یکی از مراجع عالی‌قدر شیعیان در دیدار وزیر بهداشت با ایشان پیشنهاد دادند، هر سال در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، بیماران را بطور رایگان ویزیت کنند.

به گزارش ابنا،سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت پیش از ظهر امروز به بیت آیت الله العظمی وحیدخراسانی رفت و پیرامون مسائل روز بهداشت و درمان کشور با این مرجع تقلید دیدار و گفت و گو کرد.
آیت‌الله وحیدخراسانی در این دیدار خطاب به وزیر بهداشت به جامعه پزشکان پیشنهاد دادند، هر سال در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بیماران را بطور رایگان ویزیت کنند.

این مرجع تقلید افزودند: این پیشنهاد از سال گذشته مطرح شد و بسیاری از پزشکان مشهور در تهران و سایر شهرها از آن استقبال کردند و خوب است این امر گسترش یابد.

قاضی زاده هاشمی نیز در این دیدار گزارشی از فعالیت و برنامه های دولت یازدهم درعرصه بهداشت و درمان و نیز چشم انداز اقدامات آتی در استان قم ارایه کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چهارشنبه شب وارد قم شد، وی در سفر خود به قم که تا پنجشنبه شب ادامه می یابد با جمعی از مراجع تقلید دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

سید حسن هاشمی هم چنین از برخی مراکز درمانی و آموزشی قم بازدید خواهد کرد و در جلسات مشترکی با اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی قم شرکت خواهد کرد.

بررسی و چاره جویی برای رفع معضلات بهداشت و درمان در استان قم از مهمترین اهداف سفر وزیر بهداشت به این شهر است.

انتهای پیام/