تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۹:۰۲
کد مطلب : 59006
در جشن کریسمس مطرح شد؛

پیشنهاد بی شرمانه برای حمله به ایران

«… من به او گفتم: نه آقای رییس جمهور، شما رییس جمهور این کشور هستید، این اتفاق در دوره شما خواهد افتاد و شما باید به جهان پاسخگو باشید.»

به گزارش عصر آبادان ،

، پایگاه خبری شبکه سی ان ان (CNN)، از ارائه پیشنهاد بمباران ایران، توسط سناتور آمریکایی خبر داد.

 

 

در این خبر آمده است: “میشل باچمن” نماینده جمهوریخواه از ایالت “مینسوتا”، طی جشن کریسمس در کاخ سفید، به باراک اوباما رییس جمهور آمریکا پیشنهاد داد: ایران را بمباران کنید.

 
این پایگاه خبری نوشت: نماینده مینسوتا در مصاحبه ای که روز پنجشنبه منتشر شد به پایگاه خبری واشنگتن فری بیکن (Freebeacon) ، گفت: من به سمت رییس جمهور چرخیدم و به او گفتم شما باید تاسیسات هسته ای ایران را بمباران کنید برای این که اگر این کار را نکنید، ایران در دوره شما به سلاح هسته ای دست پیدا کرده و مسیر تاریخ جهان تغییر خواهد کرد.

 

 

در ادامه این خبر آمده است: این نماینده کنگره که در سال ۲۰۱۲ به دنبال نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری از سوی جمهوری خواهان بود گفت: اوباما با مهربانی به من لبخند زد و گفت: میشل، این کار به این سادگی ها هم نیست.

 

 

در انتهای این خبر به نقل از “باچمن” آمده است: من به او گفتم: نه آقای رییس جمهور، شما رییس جمهور این کشور هستید، این اتفاق در دوره شما خواهد افتاد و شما باید به جهان پاسخگو باشید. وی افزود: کل ماجرا همین بود و پس از آن من جشن کریسمس را ترک کردم.

 

 

 

 

 

 

۵۰۶