تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۹:۲۶:۰۰
کد مطلب : 37006

پیشنهاد رشوه یک میلیاردی به مامور ناجا

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری فروشنده اصلی مواد مخدر حاشیه اتوبان مدرس و همت و پیشنهاد رشوه یک میلیاردی او برای آزادی از دست مأموران خبر داد.

 سرهنگ محمد بخشنده  با اشاره به عملیات اخیر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به‌منظور پاکسازی پاتوق‌های فروش مواد مخدر در حاشیه بزرگراه‌های مدرس و همتبه تسنیم گفت : با توجه به دستورالعمل پلیس برای پاکسازی پاتوق‌های فروش مواد مخدر پایتخت، اکیپی از مأموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، برای دستگیری عامل اصلی توزیع و فروش مواد مخدر به‌نام منصور، در یکی از پاتوق‌های مهم در حاشیه اتوبان مدرس و همت اعزام شدند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ادامه داد: مأموران پلیس برای اطمینان از حضور منصور در مکان مذکور،‌ به‌عنوان خریدار در پاتوق مورد نظر حاضر شدند و در پوشش خرید هروئین از شخص منصور، از حضور وی اطمینان یافتند.

وی با بیان این‌که مأموران پس از اطمینان از حضور فروشنده اصلی مواد مخدر در پاتوق حاشیه بزرگراه همت،‌ اقدام به آغاز عملیات دستگیری وی کردند، افزود: در جریان این عملیات، دو اکیپ از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شدند و در همین حین، منصور که متوجه حضور مأموران در پاتوق مذکور شد در صدد فرار و ضربه زدن با قمه به مأموران برآمد که مأموران با رعایت قانون به‌کارگیری اسلحه، یک گلوله هوایی شلیک کردند.

بخشنده با تأکید بر این‌که منصور بدون توجه به اخطار مأموران و شلیک هوایی مجدداً به مأموران حمله‌ور شده و قصد مجروح کردن آن‌ها را داشته است، گفت: مأموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر در ادامه این عملیات و برای حفظ جان خود مجبور به شلیک گلوله به پای راست وی شدند ولی منصور که همچنان قصد فرار از دست مأموران را داشت در تعقیب و گریز با پلیس دستگیر شد.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به دستگیری دو متهم همدست منصور در جریان این عملیات افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت موفق شدند در ادامه این عملیات دو نفر از همدستان منصور به‌نام‌های اردشیر و مهرداد را که به‌عنوان «چوبدار» و «دستیار» با منصور همکاری داشته‌اند دستگیر کنند و در مجموع از بازرسی از این افراد، یک عدد قمه، ۲ ترازو و مقدار ۳۰۰ گرم هروئین و ۹۰ گرم شیشه کشف کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: منصور پس از دستگیری توسط مأموران پلیس نیز درصدد رهایی از دست مأموران بود و با پیشنهاد رشوه ۱۰۰ میلیون تومانی به مأموران قصد داشت تا از دست پلیس رها شود که با امتناع مأموران وظیفه‌شناس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، برای مداوا به بیمارستان منتقل و دو همدست وی نیز جهت ادامه رسیدگی به پرونده به مقر پلیس دلالت شدند.