تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۰۱:۵۶:۰۹
کد مطلب : 44937
اندر احوالات صاحب خانه شدن اقای میم !

پیشنهاد ساخت یک فیلم فوق العاده به صدا و سیمای آبادان/ساخت این فیلم هزینه ای ندارد!

عصر آبادان: مطلب ذیل، طنزی است که به یکی از مشکلات جامعه امروز ما در آبادان پرداخته است.

به گزارش عصر آبادان:

206384_993

سکانس اول :
اقای میم اون موقعا که تب تعاونی مسکن مهر بالا گرفته بود تصمیم میگیره که عضو تعاونی مسکن اداره بشه تا شاید بتونه صاحب یک الونک تو ی بیابانهای اطراف شهر بشه. همون اوایل تشکیل تعاونی با تعدادی از رفقاش خوشی میزنه زیر دلش و انصراف میدهد ویکی دیگه از بی خانمانهای اداره جایگزین میشه و اعضا با قرض و قوله و بدبختی کم کم پول به حساب تعاونی میریزن.
سکانس دوم:
(۵ سال بعد)
حالا دیگه خونه ها رشد کرده اند ، هم از نظر قیمت و هم از نظر ساخت و ساز که مراحل پایانی اونا میگذره. اقای میم می بینه بد جوری ضرر کرده و خونه ها هم در محدوده منطقه ازاد قرار گرفته و با خودش میگه باید کاری کنه کارستون. داداش بزرگه میم تو اداره مرکزی تهران یک کاره ای شده و به اصطلاح …… میره. لذا میم دست به دامن داداش بزرگه میشه که قبلا کارای نشد را “شد”کرده.
داداش بزرگه پیغام میده که ناراحت نباش ، حتما صاحب خونه میشی. تو که منو خوب می شناسی و یادت نرفته که چه کار بزرگی قبلا انجام داده ام.
سکانس سوم:
داداش بزرگه به هر دری میزنه تا این کار صورت بگیره و حتی طی ۲ نوبت گروه ویزه از اداره مرکزی میفرسته تو اداره داداش کوچیکه تا بتونه به قولش عمل کنه و به اصطلاح تو فامیل کم نیاره و با استفاده از هرابزاری یکی را حذف و  “میم” را جایگزین کنه . حتی یکباره وقتی گروه بی نتیجه برای بازگشت تو فرودگاه بودند به اونا دستور میده که مثل کوه استوار باشید و داداش کوچیکه را هر طورکه هست صاحب خونه کنید.و اونا مجبور میشن بلیط را کنسل و به اداره مربوطه برگردند.

پایان قسمت اول.
قصه ما به سر رسید، اقای میم به خونه اش …..
چطور بود ، خوب بود نه . مو خودم حاضرم نقش اقای میم را مجانا بازی کنم.