تاریخ انتشار خبر: ۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۱:۵۵
کد مطلب : 62113

پیش‌بینی وضعیت جوی کشور

احد وظیفه افزود: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، در دو روز آینده آسمان شهرهای صنعتی و پرجمعیت غبارآلود پیش بینی می‌شود. همچنین روز شنبه در برخی مناطق غرب و شمال غرب کشور شاهد افزایش ابر و بارش پراکنده خواهیم بود.

 مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی دو روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می‌شود و طی روزهای شنبه و یکشنبه در سواحل دریای خزر و شهرهای شمالی دمای هوا افزایش می‌یابد.

احد وظیفه به تسنیم گفت: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، در دو روز آینده آسمان شهرهای صنعتی و پرجمعیت غبارآلود پیش بینی می‌شود. همچنین روز شنبه در برخی مناطق غرب و شمال غرب کشور شاهد افزایش ابر و بارش پراکنده خواهیم بود.

وی افزود: هوای شهر تهران امروز صاف گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده است. بیشینه هوا در این روز ۱۰ درجه و کمینه آن یک درجه سانتیگراد می‌باشد.

وظیفه ادامه داد: در روز جمعه ۵ دی ماه نیز هوای شهر تهران صاف در پاره‌ای نقاط همراه با غبار صبحگاهی پیش بینی شده است. بیشینه دمای شهر تهران در این روز ۱۰ درجه سانتیگراد و کمینه آن یک درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: هوای شهر تهران در روز شنبه نیز صاف همراه با غبار صبحگاهی پیش بینی شده است. بیشترین دمای هوا در این روز ۱۱ درجه سانتیگراد و کمترین آن به سه درجه سانتیگراد می‌رسد.

انتهای پیام