تاریخ انتشار خبر: ۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۵:۰۹
کد مطلب : 70265
رییس سازمان صدا و سیمای خوزستان:

پیش از انقلاب قدمی برای خوزستان در حوزه صداوسیما برداشته نشد/با وجود هزاران شبکه ماهواره ایی اما مردم دنبال برنامه های پاک هستند

مسلم رحیمی گفت:پیش از انقلاب قدمی برای خوزستان در حوزه صداوسیما برداشته نشد اما امروز ما در استان ظرفیت پخش برنامه به صورت ۲۴ ساعته در رادیو و تلویزیون داریم از نظر کیفی هم برنامه های مختلفی در رده های سنی گوناگون با دو زبان فارسی و عربی تولید می کنیم.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛ مسلم رحیمی، رییس سازمان صدا و سیمای مرکز خوزستان در گفتگو با رهیاب در پاسخ به تفاوت صدا و سیما در قبل و بعد از انقلاب اظهار داشت:پیش از انقلاب قدمی برای خوزستان در حوزه صداوسیما برداشته نشد اما امروز ما در استان ظرفیت پخش برنامه به صورت ۲۴ ساعته در رادیو و تلویزیون داریم از نظر کیفی هم برنامه های مختلفی در رده های سنی گوناگون با دو زبان فارسی و عربی تولید می کنیم.

وی ادامه داد:بعد از انقلاب متناسب با شرایط خاصی که دزفول داشت رادیو شهری دزفول راه اندازی شد و هنوز هم فعال است صداوسیمای مرکز آبادان هم که یک مرکز مستقل است با تمام امکانات در مرکز این شهر فعالیت می کند.

رحیمی گفت:امروز در سراسر استان ۲۲ کانال تلویزیونی و ۱۶ کانال رادیویی مردم خوزستان دریافت می کنند بعد از پشت سر گذاشتن سیستم آنالوگ الان تصاویرمان دیجیتال پخش می شود در زیرساخت های فنی امروز توان پخش زنده تلویزیونی در سرتاسر استان وجود دارد که نمونه آن را در  پخش عزاداری های محرم دیدید.

وی افزود:به برکت انقلاب اسلامی امروز هنرمندان زیادی در سطح استان فعالیت می کنند که با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست هنرمندانی که هرکدام در موضوعات مختلف تولیدات فاخری دارند.

 رییس سازمان صدا و سیمای مرکز خوزستان در پایان گفت:با وجود هزاران شبکه ماهواره ایی که در حال پخش است ولی مردم ما بیشتر دنبال برنامه های پاک هستند آنها دنبال برنامه هایی هستند که منطق بر عقاید و اخلاق دینی است و تمام تلاش ما هم تامین همین خواسته مردم است.