تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۶:۱۳:۲۹
کد مطلب : 86168
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی :

پیش بینی حضور ۴ متقاضی برای خرید سرخابی ها/ بهنام پیشرو کیش یکی از مشتریان دست به نقد است

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: بنده پیش بینی می کنم که برای مزایده ۲۹ اردیبهشت پیش از ۴ متقاضی خواهیم داشت و این بار خریداران سرخابی ها مشخص خواهند شد.

 سید جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی در گفت وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در پاسخ به ادعای امیر عابدینی مبنی بر احتمال بالای پیروزی شرکت استیل آذین درمزایده سوم، اظهار کرد: ما در جلسه مزایده هم عنوان کردیم که شرکت استیل آذین ایرانیان می تواند با برطرف کردن ابهامات موجود در روند واگذاری، باز هم در مزایده شرکت کند.

وی در ادامه افزود: از قول بنده عنوان کرده اند که ما اسم برده ایم مدیران شرکت استیل آذین دارای مشکل هستند که باید عرض کنم به هیچ عنوان به این شکل نبوده و هیچ اسمی از شخصی برده نشده است.

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی تاکید کرد: آقای عابدینی عنوان می کند که برنده مزایده چهارم ما هستیم؛ البته باید گفت دوستان ابتدا مشکلاتشان را با بانک مرکزی حل کنند و بعد از آن اظهار نظرکنند که نتیجه مزایده چه خواهد شد.

سبحانی همچنین در خصوص پیش بینی خود درباره مزایده چهارم تصریح کرد: شرکت بهنام پیشرو کیش در حال حاضر یکی از مشتریان دست به نقد خرید باشگاه پرسپولیس است؛البته شرکت استیل آذین هم تا کنون سپرده ای که در نزد سازمان خوصوصی سازی داشته اند را برداشت نکرده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال بنده پیش بینی می کنم که برای مزایده ۲۹ اردیبهشت پیش از ۴ متقاضی خواهیم داشت و این بار خریداران سرخابی ها مشخص خواهند شد.

انتهای پیام/م