تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , تیر, ۱۳۹۴ | ۰۴:۱۶:۲۷
کد مطلب : 99046

پیش دستی در تبریک هسته ای+عکس

برخی منابع غیر رسمی و خبرگزاری ها گفته اند که مذاکرات ایران در وین تقریبا به پایان رسیده و توافق انجام شده است. بر این اساس، پیرموذن از دیگر مسئولین در تبریک پیش دستی کردند.

اکنون نشست‌ها برای نگارش برنامه جامع اقدام مشترک با فشردگی بیشتری و در سطوح مختلف در حال انجام است و تلاش طرفین بر این است تا هرچه می‌توانند از تعداد اختلافات و پرانتز های موجود در متن به منظور دست‌یابی به یک توافق خوب، کم کنند. در حالی که هنوز خبرهای مبنی به توافق رسیدن تیم هسته ای به گوش نمی رسد اما کمال الدین پیرموذن در تبریک پیش قدم شد و در اینستاگرام خود از به توافق رسیدن ابراز خرسندی و در این مورد نیز به کاربران تبریک گفتند.

پیش دستی در تبریک هسته ای+عکس

آقای پیرموذن در اینستاگرام خود نوشت: یا علی گفتیم و عشق آغاز شد. تعامل عزت خواه ایران با غرب ببار نشست. شهد شیرین توافق و افزایش ثروت ملی گواری وجود ایرانیان. امیدوارم انشالله بزودی بعد موفقیت دیپلماسی سیاسی شاهد توفیقات دیپلماسی اقتصادی ودرنهایت تحقق حماسی اقتصادی با مشارکت موثر دولت وملت باشیم، اینجانب نیز با اتکال به قدرت لایزال الهی، باعنایت بدرخواست مردم قدرشناس اردبیل کهن، بعنوان نامزد انتخابات مجلس دهم، درخدمت هموطنان عزیز و همشهریان شریف بوده و مددرسان دولت تدبیر و امید خواهم بود. عزت ایرانیان مستدام

منبع: باشگاه خبرنگاران