تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , آبان, ۱۳۹۳ | ۰۰:۱۳:۳۱
کد مطلب : 53391

پیغام علی دایی به یک استقلالی

سرمربی سابق پرسپولیس که فاصله ای تا امضای قرار داد با تیم پیکان ندارد، از طریق یکی از دوستان مشترک، پیغامی را به دروازه بان سابق استقلال رسانده است.

چیزی تا به نهایی شدن مذاکرات مدیران پیکان با علی دایی باقی نمانده است. این مذاکرات که از مدت ها پیش شروع شد، مراحل پایانی اش را سپری می کند و ظاهرا در نیم فصل دوم دیگر دایی را به جای منصور ابراهیم زاده، روی نیمکت پیکان خواهیم دید.

درست چند روز بعد از برکناری دایی از سرمربیگری پرسپولیس بود که خبر مذاکره مدیران باشگاه پیکان با وی، رسانه ای شد. اما در آن مقطع دایی ترجیح داد برای مدتی از فوتبال دور باشد و به اصطلاحی ریکاوری کند.

ظاهرا دایی دیگر حسابی دلش برای فوتبال لک زده است و از طرفی مدیران باشگاه پیکان هم در این مدت دست بردارش نبوده اند تا سرمربی سابق پرسپولیس بالاخره راضی به مذاکره با آنها شده است.

بر اساس این گزارش، صحبت هایی نهایی با شهریار انجام شده است و این مربی تنها یک امضا تا قبول سکان هدایت پیکان فاصله دارد.

این در شرایطی است که برخی از ستاره های این تیم به خاطر نتایج ضعیف پیکان تصمیم به جدایی گرفته اند که سید مهدی رحمتی از جمله این بازیکنان است.

گویا حالا که دایی در آستانه قبول سکان هدایت این تیم قرار گرفته، از طریق یکی از دوستان مشترک شان، به رحمتی پیغام داده که برای نیم فصل دوم به هیچ تیمی قول ندهد و در پیکان بماند.

منبع: جام جم آنلاین