تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۳:۱۶
کد مطلب : 106425
تو از یاد نخواهی رفت/

پیکر بازمانده فاجعه منا ، حاج محمد سعید سعیدی زاده فردا یکشنبه در آبادان تشییع می شود

به گزارش عصر آبادان، با پایان روند شناسایی و بازگشت پیکر پاک حاج محمد سعید سعیدی زاده از اعضای گروه […]

iqna-3377350

به گزارش عصر آبادان، با پایان روند شناسایی و بازگشت پیکر پاک حاج محمد سعید سعیدی زاده از اعضای گروه تواشیح باقرالعلوم، فردا یکشنبه ، مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک این شهید والامقام توسط مردم شهید پرور آبادان برگزار خواهد شد.

مراسم خاکسپاری فردا رأس ساعت ۱۰ صبح از محل مصلی نماز جمعه و خیابان یک احمد آباد به طرف گلزار شهدای آبادان انجام خواهد شد.

شهید محمد سعید سعیدی زاده مسئول گروه تواشیح باقرالعلوم آبادان بود که توانست با پیگیری ها و انجام تمرینات منظم و اصولی ، این گروه را به عنوان یک گروه بین المللی مطرح کند و مایه مباهات جامعه قرآنی کشور ، استان و شهر آبادان شوند.

این گروه سال گذشته پس از کسب مقام نخست در مسابقات کشوری تواشیح ، به محضر مقام معظم رهبری مشرف شدند و توسط معظم له مورد تشویق و دلگرمی قرار گرفتند.

حادثه خونبار منا ، در مهرماه سال جاری باعث شهادت بیش از ۵۰۰ نفر از زائران و حاجیان کشورمان شد که سهم خوزستان از این تعداد ، شش نفر بودند.سه نفر از این تعداد مربوط گروه تواشیح باقرالعلوم است.

شهیدان امین باوی ، محمدسعید سعیدی زاده و فؤاد مشعلی زاده سه عضو این گروه تواشیح بودند که پیش از این پیکر حاج امین باوی در آبادان تشییع و به خاک سپرده شد اما حاج محمدسعید سعیدی زاده فردا تشییع وبه خاک سپرده خواهد شد و هنوز زمان ورود پیکر حاج فواد مشعلی زاده به کشورمان مشخص نشده است.