تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۲:۳۱:۱۶
کد مطلب : 23956

پیکر شهیدِ بی‌نشانِ حزب‌الله پیدا شد+ تصاویر

در سالروز شهادت حضرت زهرا(سلام‌الله علیها)‌ نیروهای حزب‌الله و مقاومت اسلامی توانستند پیکر یکی از رزمندگان خود را که در درگیری با تروریست‌های تکفیری در ریف القصیر به شهادت رسید؛ پیدا کنند.

به گزارش عصر آبادان حزب‌الله و مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد که پیکر حاج «حاتم ابراهیم حسین» که بعد از درگیری‌های ریف القصیر، ناپدید شده بود توسط رزمندگان حزب‌الله و پس از گذشت ۱۱ ماه پیدا شد.

براساس این گزارش، حاج «حاتم ابراهیم حسین» با کنیه “ابوعلی” از اهالی شهرک النفاخیه واقع در جنوب لبنان در درگیری با تروریست‌های تکفیری در ریف القصیر به شهادت رسید و پیکر وی پس از انتقال به مکانی نامعلوم، دفن شد.

به گفته یکی از نزدیکان حاج ابراهیم،‌ او آرزو داشت که به نشانه همدردی با حضرت زهرا (سلام‌الله علیها)‌ قبر او نیز مانند مزار حضرت زهرا(س)‌ مخفی و بی‌نشان بماند… پیکر این شهید ۱۱ ماه مخفی ماند و در سالروز شهادت حضرت زهرا(سلام‌الله علیها)‌ حزب‌الله لبنان توانست پیکر او را پیدا کند.

براساس اعلام حزب‌الله و مقاومت اسلامی لبنان، پیکر شهید حاتم ابراهیم حسین روز یکشنبه ساعت ۱۴ به وقت محلی در شهرک النفاخیه تشییع و در جوار سایر شهدای حزب‌الله به خاک سپرده می‌شود.

شهید حاتم حسین از شخصیت‌های مهم شهرک النفاخیه محسوب می‌شود که فرزندش، «علی حسین» نیز از مجاهدان حزب‌الله لبنان بود که در دفاع از مقدسات اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.