تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۳:۱۶:۰۵
کد مطلب : 29174

پیگیری برکناری سازنده«سمت خدا»در شورای نظارت

بیژن نوباوه اظهار داشت: برای بنده در رابطه با این موضوع پیامک هایی هم رسیده و ما در حال بررسی هستیم که اصل موضوع چیست؟ آیا چنین اتفاقی افتاده است؟ و تصمیم برکناری این فرد به دلیل آن مسائل است؟ بنده به عنوان دبیر شورای نظارت بر صداسیما پیگیری این موضوع را وظیفه خود می دانم و بررسیهای لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت و مستندات را هم خواهیم دید.

 

بیژن نوباوه دبیر شورای نظارت بر صدا و سیما و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه ۵۹۸ در خصوص برکناری تهییه کننده ارزشی برنامه سمت خدا توسط مدیران سازمان صدا و سیما اظهار داشت: برای بنده در رابطه با این موضوع پیامک هایی هم رسیده و ما در حال بررسی هستیم که اصل موضوع چیست؟ آیا چنین اتفاقی افتاده است؟ و تصمیم برکناری این فرد به دلیل آن مسائل است؟
وی افزود: بنده به عنوان دبیر شورای نظارت بر صداسیما پیگیری این موضوع را وظیفه خود می دانم و بررسیهای لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت و مستندات را هم خواهیم دید.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر هم  شکایتی شده بررسی می کنیم بنده تاکنون چنین موضوعی را به این شکل در سازمان ندیده ام و باور هم نمی کنم در برنامه ای معارفی و مهم که خارج از عرف هم نیست ممکن است کسی از این برنامه خوشش بیاید و کسی هم خوشش نیاید. این موضوع نیاز به بررسی دارد ما هم حتما بررسی خواهیم کرد.