تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۱:۲۵
کد مطلب : 25550

چند سؤال از رئیس جمهور؟

بین خواص شایع است که[ رئیس‌جمهور] گاهى سر سفره خوراک، یک بشقاب و قاشق و چنگال را در جایى خالى کنار گذاشته و اظهار مى‌کنند این براى آقا امام زمان است!

پس از یک ماه، تصاویر مدیران انجمن صنفى منحل شده روزنامه‌نگاران به اضافه یک تیتر جهت‌دار علیه دولت، بار دیگر قلم کروبى را به تحرک واداشت تا در نامه‌اى به لزوم توجه به مسائل اصلى در تیترِ یک اعتمادملى تذکر دهد. محتواى نامه کروبى آن بود که تصاویر تندروهاى دست چندم حزب مشارکت نباید روى صفحه اوّل روزنامه اعتماد ملى نقش بندد. امّا این همه ماجرا نبود. چرا که حملات سنگین تندروهاى مشارکت و مجاهدین به دبیرکل سابق مجمع روحانیون مبارز روز به روز افزایش مى‌یافت. در این میان کروبى با دعوت رئیس مجلس عربستان، قصد سفر به مکه کرد. کروبى در آخرین جلسه شوراى مرکزى اعتماد ملى و یک روز قبل از سفر به عربستان خطاب به رسانه‌هاى وابسته به اعتماد ملى گفت : «از تخریب هر شخص بخصوص کسانى که احتمال کاندیداتورى دارند بپرهیزید».۵۶۷
امّا تنها یک روز پس از سفر کروبى به عربستان، رسول منتجب‌نیا (قائم مقام حزب اعتماد ملى و عضو سابق مجمع روحانیون مبارز) در مطلبى بى‌سابقه و تنها براساس شنیده‌ها و گفته‌ها با عنوان «چند سؤال از رئیس‌جمهور»۵۶۸  سیلى از دروغ و تهمت و افترا را روانه مسئولان ارشد نظام و رئیس‌جمهور کرد.
این عضو سابق مجمع روحانیون مبارز که دروغ‌پردازیها و جنجال‌آفرینى‌هاى سایتها و رسانه‌هاى ضد انقلاب علیه رئیس‌جمهور اصولگراى نهم را مبناى توهینهاى خود قرار داده بود، همسو با ضد انقلابیون با زیر سؤال بردن مبانى صریح اعتقادى شیعه در خصوص اصل امامت و اداره امور جهان ذیل توجهات حضرت مهدى(عج)، عصبانیت خود را از پیگیرى آرمان مهدویت و ابراز ارادت احمدى‌نژاد به ساحت مقدس امام زمان(عج) که در ابتداى سخنانش همیشه با دعاى اللهم عجل لولیک الفرج است، مدعى شد :
«بین خواص شایع است که[ رئیس‌جمهور] گاهى سر سفره خوراک، یک بشقاب و قاشق و چنگال را در جایى خالى کنار گذاشته و اظهار مى‌کنند این براى آقا امام زمان است!».۵۶۹
علاوه بر تخریب اقدامات دولت در زمینه داخلى، اصلاح‌طلبان اقدامات و فعالیتهاى دیپلماسى دولت نهم را نیز مورد تخطئه قرار دادند. اصلاح‌طلبان باز هم با محوریت مشارکتى‌ها و مجاهدینى‌ها و دنباله‌روى مجمعى‌ها مواضع محکم و استکبارستیز رئیس‌جمهور را برنتابیدند و با ماجراجو خواندن احمدى‌نژاد، اقدامات شجاعانه وى در زمینه سیاست خارجى را حماقت خواندند! به طور مثال مواضع احمدى‌نژاد در نشست جهان بدون صهیونیسم در سال ۱۳۸۴ و تأکید وى به بازگشت به گفتمان حضرت امام(ره) مبنى بر محو اسرائیل از صحنه روزگار، زیر سؤال بردن هولوکاست و پیشنهاد انتقال رژیم صهیونیستى به اروپا، نامه رئیس‌جمهور به برخى سران غربى از جمله رئیس‌جمهور آمریکا، فرانسه و بسیارى دیگر از مواضع احمدى‌نژاد مورد هجمه شدید رسانه‌اى اصلاح‌طلبان واقع شد!
منبع: کیهان