تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۷:۵۸
کد مطلب : 67371
دریس:

چند مکان برای دوچرخه سواری بانوان آبادانی پیشنهاد شد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آبادان گفت: چند مکان برای راه اندازی دوچرخه سواری بانوان با رعایت موازین اسلامی پیشنهاد شده است.

یسری خلف دریس با اشاره به برنامه های فرهنگی شورای اسلامی شهر آبادان اظهار کرد: برنامه های فرهنگی امسال رو به پایان است ولی جشن های ۲۲ بهمن را در پیش داریم و اقدامات هنری بسیاری مانند سمپوزیوم مجسمه سازی را برای این مناسبت اجرا خواهیم کرد.

وی در همین خصوص افزود: برنامه سال جدید نیز بر همین اساس تهیه شده است که به مناسبت های مختلف جشن های مختلفی برگزار می شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آبادان با بیان اینکه در خصوص راه اندازی دوچرخه سواری بانوان در آبادان با رعایت موازین اسلامی و در مکانی که بانوان آرامش روانی داشته باشند، رایزنی هایی داشته ام، تصریح کرد: برای این موضوع تاکنون به نتیجه قطعی نرسیده ام ولی دوستانی به این امر کمک کردند و مکان هایی پیشنهاد شد برای اینکه خانم ها بتوانند در آنجا به راحتی دوچرخه سواری کنند.

دریس با اشاره به ورزش های همگانی بیان کرد: برای ورزش های همگانی طی روزهای اخیر جلسه ای با حضور شهردار آبادان به عنوان رئیس ورزش های همگانی، برگزار شد که در این جلسه پیشنهاداتی را به وی ارائه دادم.

وی در خصوص برخی از رشته های ورزشی که تاکنون برای آن ها برنامه ریزی جدی صورت نگرفته، تاکید کرد: در خصوص تورنمنت شطرنج، پینگ پنگ، ماهیگیری و سایر ورزش هایی که باید پرنگ تر اجرا شود، باید مردم را تشویق کرد تا به این ورزش ها رو بیاورند.

مرجع / مـهـر