تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۵:۴۵
کد مطلب : 43822

چهره پلیدمسئول ترورصیادشیرازی+عکس

وی درسال ۱۳۶۵ با فلاکت و بدبختی به جهنم اشرف رسید. این خبیث منافق، در جریان عملیات های آفتاب، چلچراغ و مرصاد علیه ایران اسلامی جنگید و مزدوری رژیم بعث عراق را نمود.

وب سایت “رجویسم” متعلق به اعضای جدا شده ا زگروهک تروریستی منافقین در گزارشی تصویر به هلاکت رسیده مسئول عملیات ترور شهید صیاد شیرازی را منتشر کرد.
 

در این گزارش آمده است:

“زهره قائمی از ۱۲ سالگی آلوده نفاق شد.  هنگام درگیری میلیشیای منافقین با پاسداران اسلام و انقلاب دستگیر و به ۵ سال زندان محکوم شد.

 

سال ۱۳۶۵ با فلاکت و بدبختی به جهنم اشرف رسید. این خبیث منافق، در جریان عملیات های آفتاب، چلچراغ و مرصاد علیه ایران اسلامی جنگید و مزدوری رژیم بعث عراق را نمود.
خوش رقصی های  او باعث شد که در شهریور سال ۱۳۹۰ زهره اخیانی مسئول اول گروهک تروریستی منافقین او را به عنوان همردیف مسئول اول معرفی کند.

 

در توصیف پلیدی و پلشتی او همین بس که در دو سال آخر حضور منافقین در پادگان اشرف مسئول قرارگاه شیطان بود. وی سر انجام جزای مزدوری خود با هلاکت و وصل به دوزخ در جریان درگیری فرزندان انتفاضه شعبانیه با نیروهای منافقین در شهریور سال ۱۳۹۲ گرفت. وی مسئول عملیات ترور امیر سرافراز ارتش اسلام شهید سپهبد علی صیاد شیرازی بوده است.” 

چهره پلید مسئول ترور صیادشیرازی+عکس

منبع: جام نیوز