تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۶:۵۴:۱۷
کد مطلب : 31026
منتجب نیا در جمع اصلاح طلبان اهوازی:

چون قطعه به ما نداده بودند اقرار می کردیم نمی توانیم جنگ را ادامه دهیم/استاندار خوزستان از من اصلاح طلب تر است

منتجب نیا گفت:آن زمان ما داشتیم در جنگ می باختیم بنده در ستاد قرارگاه خاتم با دکتر روحانی بودم داشتیم اقرار می کردیم که نمی توانیم جنگ را ادامه دهیم به خاطر اینکه قطعه به ما نداده بودند و وسایل نداشتیم.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز، حجت الاسلام منتجب نیا عضو  موسس حزب اعتماد ملی که روز گذشته به اهواز سفر کرده بود در جمع اصلاح طلبان خوزستانی مطالبی را در خصوص حضرت امام(ره) و حمایت از دولت یازدهم عنوان کرد.

وی در بخشی از صحبت هایش با اشاره به ماجرای مستند “من روحانی هستم”گفت:تاریخ را ورق بزنید خیلی چیزها روشن می شود همین پرونده مک فارلین را که در فیلم ساختگی برای آقای روحانی مطرح کردند این ها یک  طرف قضیه را بیان می کنند  اصلا نمی دانند یک فاجعه بزرگی  در تاریخ انقلاب بود این ها را اگر بخواهید کالبدشکافی کنید دست بسیاری افراد رو می شود.

وی افزود:آن زمان ما داشتیم در جنگ می باختیم بنده در ستاد قرارگاه خاتم با دکتر روحانی بودم داشتیم اقرار می کردیم که نمی توانیم جنگ را ادامه دهیم به خاطر اینکه قطعه به ما نداده بودند و وسایل نداشتیم بعد کسی پیدا شد گفت ما  تعدادی قطعات حساس نظامی برای موشک ها و رادارها  به شما می فروشیم، عقل ایجاب می کرد این کار را انجام دهیم انجام نمی دادیم یا شکست می خوریم یا تعداد شهدای ما چندین برابر می شد یا باید با قیمت چند برابر از دلال ها خریداری می کردیم.

همچنین منتجب نیا در پاسخ به برخی انتقادات از سوی اصلاح طلبان برای قرارگفتن در مسئولیت های اجرایی اظهار داشت:بعضی از گلایه ها را باید تحمل کنیم به بعضی از دوستان عرض کردم شما احاطه به سراسر کشور ندارید من استان به استان بررسی کردم خیلی از استان ها وضعیت اصلاح طلبان بسیارخوب است یعنی عمده مسئولیت ها در اختیار اصلاح طلبان است.

وی افزود:بعضی مانند استان شما نیزدر راسش نیرویی است که حداقل از من اصلاح طلب تر است و دغدغه اش برای جریان اصلاح طلبی بیشتر است.

این عضوحزب اعتماد ملی گفت:این دولت شعارها و سیاست هایش اصلاح طلبانه است و هرکدام خلاف انتظار است نامه می نویسیم و نظر می دهیم بحمدالله الان آقای هاشمی و خاتمی  نظر می دهند سایر افراد هم همینطور نظر می دهند همه دارند به شکل صحیح و منطقی به دولت نظر می دهند.

منتجب نیا اضافه کرد: حمایت کنیم وبا  وحدت وانسجام  تقویت دولت را د اشته باشیم تا این دولت بتواند به پیروزی های بزرگی دست یدا کند وما در آینده نه چندان دور مجلس مورد نظر مردم و امام را تشکیل دهیم که واقعا مجلس تنزل پیدا کرده وباید به جایگاه اصلی خود برسد همینطور سایرارگان ها!