تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۹:۰۲:۰۷
کد مطلب : 44099

کارت عروسی برای شهدا+عکس

خیلی دلمان می خواهد همه بیایند، خیلی بیشتر دلمان می خواهد زنده ترها هم بیایند، آنهایی که از ما و شما زنده ترند. دعا کنید زندگی ما هم مثل آنها باشد. زندگی زنده ها نه مردگی مرده ها…

به گزارش عصر آبادان،به نقل از مشرق، یاد شهدا اگر در تمام شئون زندگی ریشه دواند و متبلور شد، آنگاه می شود انتظار داشت که در روز قیامت، شهدا دستمان را بگیرند و یاری مان کنند.

حکایت، آغاز زندگی زوجی از شهر کرمان به نام های پژوهش و حلاج زاده است که کارت دعوتی متفاوت ساخته و پرداخته کرده و شهدا را به همراه دوستان و آشنایان به مراسم عروسی شان دعوت کرده اند.

در بخشی از این دعوتنامه می خوانیم: خیلی دلمان می خواهد همه بیایند، خیلی بیشتر دلمان می خواهد زنده ترها هم بیایند، آنهایی که از ما و شما زنده ترند. دعا کنید زندگی ما هم مثل آنها باشد. زندگی زنده ها نه مردگی مرده ها…
مراسم جشن: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ از ساعت ۷ تا پاسی از شب.

در این کارت دعوت که به صورت بورشور آماده شده، حکایتی از خطبه عقد ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها، همچنین خاطراتی از ازدواج شهیدان باکری، همت و جهان آرا به چشم می خورد.

برای این زوج کرمانی، ثبات قدم در راه پر افتخار شهدا و تبعیت از راه سعادت آفرین سید و سالارشان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را از درگاه احدیت خواستاریم.

کارت دعوت

کارت دعوت