تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۱:۴۵:۵۵
کد مطلب : 77437
سرپرست اداره ارشاد آبادان خبر داد

کارگاه «شعر و قصه» مصطفی رحماندوست در آبادان

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان از برگزاری سه کارگاه شعر و قصه کودک و نوجوان توسط استاد مصطفی رحماندوست در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: کارگاه «شعر و قصه» مصطفی رحماندوست در آبادان

به گزارش  عصر آبادان، فرهاد پورغراوی علوانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گروه فرهنگی هنری «نخلک» آبادان برای علاقمندان، کارگاه شعر و قصه کودک و نوجوان توسط استاد مصطفی رحماندوست برگزار می‌کند.

وی افزود: با همکاری‌های صورت گرفته با سازمان منطقه آزاد اروند، آموزشگاه سینماگران جزیره، کانون فیلمنامه‌نویسی آبادان و این اداره، گروه فرهنگی هنری نخلک برنامه‌های فرهنگی ویژه‌ای برای کودکان و نوجوانان آبادانی برپا خواهد کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان تصریح کرد: برگزاری مسابقه کشیدن نقاشی از روی شعار و قصه‌های کودک و نوجوان، معرفی هنرهایی همچون؛ عکاسی، انیمیشن، انیمیشن عروسکی، نقاشی، کاریکاتور، فیلم، استاپ‌موشن و فیلمنامه‌نویسی و… از جمله این برنامه‌ها بوده که در کارگاه‌های مختلف به اجرا درخواهد آمد.

پورغراوی علوانی ادامه داد: همچنین معرفی انجمن حمایت از بیماران تالاسمی آبادان و دعوت از خیرین در حمایت از انجمن و برپایی کارگاه شعر و قصه کودک و نوجوان توسط اساتید مطرح کشور در روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفندماه جاری از دیگر برنامه‌های اجرایی گروه نخلک آبادان محسوب می‌شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: کودکان و نوجوانان علاقه‌مند می‌توانند برای شرکت در این برنامه‌های فرهنگی هنری، در ۲۱ اسفندماه جاری در کارگاه قصه از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۲ ظهر و در همین ساعت نیز در تاریخ ۲۲ اسفندماه جاری در کارگاه شعر و در محل موزه هنرهای معاصر، پل کابلی امام رضا، پارک بازسازی حضور داشته باشند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان افزود: در همین راستا کارگاه «چگونه کودک و نوجوان را به ادبیات علاقمند کنیم» نیز در روز پنج‌‌شنبه ۲۱ اسفندماه جاری از ساعت ۱۸ برای معلمان ابتدایی و دبیران برگزار خواهد شد.

منبع: فارس