تاریخ انتشار خبر: ۶ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۹:۵۹
کد مطلب : 30624

کارگردان «سوسن خانوم» و «هپی» رنگ بنفش را به روحانی پیشنهاد داده بود!

به تازگی مشخص شده است سازنده کلیپ غیر اخلاقی«هپی» همان کسی است که رنگ بنفش را جهت تبلیغات انتخاباتی روحانی پیشنهاد داده است.

 

 

 

کارگردان «سوسن خانوم» و «هپی» رنگ بنفش را به روحانی پیشنهاد داده بود!

عصر آبادان – بررسی ها حاکی از این است که سازنده کلیپ غیر اخلاقی «هپی» که به ترویج بی بندوباری در جامعه پرداخته بود، همان کسی است که «در کمپین تبلیغات انتخاباتی حسن روحانی رنگ بنفش را پیشنهاد داده» و مسئولیت پروژه عکاسی تبلیغاتی را برعهده داشته است.

  • (+لینک)دستگیری دختران و پسران کلیپ جنجالی + فیلم

«ساسان سلیمانی» کارگردان کلیپ غیر اخلاقی «هپی» درباره اینکه چه شد رنگ بنفش را پیشنهاد کرد به ماهنامه ایده آل گفته است: «اسفند ۹۱ دوستانی از ستاد تبلیغاتی آقای روحانی خواستند پروژه عکاسی از ایشان را کارگردانی کنم. قراربود عکس های آتلیه ای از ایشان گرفته شود تا بتوانند در بیلبوردها و پوسترهای تبلیغاتی شان از آنها استفاده کنند. قراربود عکاسی در ساختمان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام شود.

چند روز قبل از این، یکی از مشاوران ایشان برای هماهنگی های لازم با من در تماس بود و از من خواست رنگی را به عنوان رنگ تبلیغاتی ایشان پیشنهاد بدهم. من همان موقع رنگ بنفش را پیشنهاد کردم و شماره دقیق رنگ را هم چندساعت بعد به دستشان رساندم. بعد از آن، موقع عکاسی با دکتر روحانی درباره رنگ بنفش حرف زدیم و ایشان هم گفتند که رنگ خوبی است و به این ترتیب، رنگ بنفش، رنگ تبلیغاتی رئیس جمهور ایران شد.»

همچنین لازم به ذکر است عوامل سازنده و ایفای نقش کننده در این کلیپ که با سرعت عمل نیروی انتظامی دستگیر شدند، اعتراف نمودند که برای تست بازیگری مراجعه نموده اند و از آنها سوء استفاده شده است.

نکته قابل توجه  اینجاست که «ساسان سلیمانی» کارگردان این کلیپ غیر اخلاقی، پیش از این نیز به دلیل ساخت یک کلیپ جنجالی غیر اخلاقی دیگر (کلیپ سوسن خانوم) نیز توسط نیروی انتظامی بازداشت شده بود.

اکنون این سوال باقی است که چه کسی  و با چه هدفی چنین شخص مسئله داری را جهت به کار گیری در کمپین انتخاباتی دکتر حسن روحانی پیشنهاد و انتخاب نموده و آیا سوابق و نوع فعالیت های وی در این زمینه موثر بوده است؟