تاریخ انتشار خبر: ۹ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۲:۰۱
کد مطلب : 56527

کاهش بهای بلیت قطار رجاء تا پایان دی ماه

برای سفر با قطارهای تهران – زنجان، عادی تهران-مشهد و فوق‌العاده یک تهران-مشهد (همگی دو طبقه‌ صبا) نیز برای تاریخهای مختلف در مسیر رفت و برگشت تخفیف ۱۰ تا ۲۵ درصد اعمال می شود.

بلیت ۲۹ قطار رجاء تا پایان دی ماه با تخفیف ۵ تا ۲۵ درصد عرضه می شود. روابط عمومی و امور بین الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با اعلام این خبر افزود: این اقدام به منظور دسترسی هموطنان گرامی به همه قطارهای رجاء صورت گرفته است و شهروندان گرامی می توانند سفر مطلوبی را با قیمت‌های ارزان‌تر تجربه کنند.

تخفیف شرکت رجاء در مسیرهای رفت و برگشت برای قطارهای فوق العاده ۳ تهران-مشهد (معمولی صندلی)، فوق العاده ۷ تهران-مشهد (درجه دو خواب) ، قطار طوس تهران-مشهد (لوکس ۴ تخته)، قطارهای سبز و سیمرغ تهران-مشهد (ویژه)، فوق العاده ۲ تهران-تبریز (۶ تخته) و فوق العاده یک تهران – مراغه (۶ تخته) حدود ۵ تا ۱۵ درصد است.

هموطنان گرامی می توانند با برخورداری از تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی با قطارهای تهران-ساری (معمولی صندلی و اتوبوسی آنلاین)، تهران – گرگان ۱و۲ (۶ تخته معمولی خواب و لوکس ۶ تخته)، قطار تهران-شاهرود (دوطبقهی صبا)، قطارهای سمنان-مشهد، شاهرود-مشهد، تهران-نیشابور و تهران – خواف (همگی فقط واگنهای معمولی صندلی)، سریع تهران-مراغه (۶تخته معمولی خواب)، تهران-میانه۱و۲( اتوبوسی معمولی و تهویه دار)، تندروی پردیس تهران – میانه و تهران- زنجان، قطار کرج-مشهد (۶تخته معمولی خواب)، قطار تهران-شیراز (پلورسبز)و قطارهای تهران-زاهدان و تهران-یزد-بندرعباس ( هر دو لوکس ۶تخته) سفر کنند.

برای سفر با قطارهای تهران – زنجان، عادی تهران-مشهد و فوق‌العاده یک تهران-مشهد (همگی دو طبقه‌ صبا) نیز برای تاریخهای مختلف در مسیر رفت و برگشت تخفیف ۱۰ تا ۲۵ درصد اعمال می شود.

سامانه اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با شماره های ۱۵۳۹ و ۵۵۶۵۱۴۱۵-۰۲۱ آماده پاسخگویی به هموطنان است.

هموطنان گرامی برای دریافت و مشاهده جدول تخفیفات قطارهای مختلف رجاء برای ۸ آذر تا ۳۰ دی می‌توانند به سایت رجاء به نشانی www.raja.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام