تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۷:۵۷
کد مطلب : 122495
مدیرکل بحران استانداری خوزستان اعلام کرد

کاهش ساعات کاری ادارات خوزستان در پی تداوم موج گرمای هوا/ادارات برای پنجمین روز ساعت ۱۳ تعطیل می‌شوند

براساس گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان ادارت دولتی استان خوزستان امروز به دلیل تداوم موج گرمای هوا با کاهش ساعت کاری مواجه می‌شوند.

 
مووج گرماد در مصر

 اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ادارت استان خوزستان امروز به دلیل تداوم موج گرمای هوا با کاهش ساعت کاری مواجه می‌شوند.

براساس اعلام استانداری ادارات دولتی بجز بانکها و دستگاه‌های امدادی امروز نیز مانند ۴ روز اداری گذشته راس ساعت ۱۳ تعطیل می‌شوند.

پیش از این هاشم بالدی مدیرکل بحران استانداری خوزستان از افزایش نگران کننده مصرف برق در استان خوزستان در پی گرمای هوا خبر داده بود و از مردم درخواست کرد در مصرف برق تا جائیکه امکان دارد صرفه جویی کنند.

وی افزود: از مردم می‌خواهیم برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در روند برق رسانی استفاده از دستگاه‌های پرمصرف را به ساعات پایانی شب موکول کنند تا مشکلی برای شبکه توزیع برق پیش نیاید.

بالدی همچنین از مصوبه اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان برای کاهش ساعت کاری تا ساعت ۱۳ در روزهای گرم با دمای بالای ۴۹ درجه سانتیگراد خبر داد.

به گزارش تسنیم، امسال مردم خوزستان تاکنون تابستان گرمی را پشت سر گذاشته اند و شرجی و رطوبت بالای هوا در کنار گرما نیز بر سختی کار افزوده است.

انتهای پیام/