تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , شهریور, ۱۳۹۴ | ۲۰:۳۶:۵۹
کد مطلب : 100825

کاهش قیمت محصولات رنو در ایران+جدول

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نگین خودرو؛ همزمان با اتمام ماه شهریور و آغاز فصل هزار رنگ پاییز، نماینده رسمی RENAULT طرح فروش ویژه ای را آغاز کرد.

، داستر پر فروش ترین شاسی بلند اروپایی در فروش نقدی از تخفیف ۶ میلیون تومانی بهره می برد و قیمت خرید نقدی این محصول ۹۲ میلیون تومان اعلام شده است.

رنو داستر در فروش اقساطی با تسهیلات ۴۸ میلیونی عرضه شده و خریداران می توانند در دوره ۱۲ ماهه اقدام به بازپرداخت بدون بهره نمایند. این میزان تسهیلات با دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه نیز ارائه می شود.

شکوهی مدیر بازاریابی شرکت نگین خودرو اعلام کرد: رنو فلوئنس دستی، که به عنوان نسل جدید مگان، در ارزیابی اخیر شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) توانست رتبه نخست رضایتمندی مشتریان را در حوزه کیفیت خودرو بدست آورد و بالاتر از محصولاتی از قبیل کیا سراتو، MG350، میتسوبیشی لنسر و هیوندا I20 قرار گیرد، با قیمت خرید نقدی ۷۸ میلیونی به فروش می رسد.

فلوئنس تنها خودروی اروپایی است که با ظرفیت موتور ۲۰۰۰ سی سی و گیربکس دستی ۶ سرعته به بازار عرضه می شود و در روش اقساطی این خودرو با بهره بردن از تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی و با دور بازپرداخت ۱۲ ماهه بدون بهره و ۲۴ ماهه عرضه می شود.

اسکالا کروک، اسکالا هاچ بک ۲۰۰۰ و ۱۶۰۰ سی سی، سفران ۲۵۰۰ و ۲۰۰۰ سی سی، داستر ۴WD اتوماتیک و سیمبل از جمله دیگر محصولات این برند اصیل اروپایی است که در این طرح فروش ویژه به بازار عرضه خواهند شد.

مدیر بازاریابی شرکت نگین خودرو با بیان اینکه خودرو ها به صورت ۲۰ و ۳۰ روز کاری تحویل مشتریان خواهد شد اعلام کرد: قیمت اعلام شده برای تمامی محصولات قطعی است و هم اکنون این فرصت برای مشتریان رنو فراهم شده است تا بتوانند مالک این خودرو اروپایی شده و از رانندگی با این خودروی خاص لذت ببرند.

شکوهی تصریح کرد: در این طرح تمامی محصولات نگین خودرو با ۵ سال و یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی عرضه می شود .

هموطنان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت نگین خودرو به نشانی www.neginkhodro.com  و یا با مراجعه حضوری به شعب و نمایندگیهای فروش شرکت در سراسر کشور اطلاعات بیشتر حاصل نمایند.

برای مشاهده جدول فروش اقساطی اینجا  و فروش نقدی اینجا را کلیک کنید.

مطالب مرتبط