تاریخ انتشار خبر: ۸ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۵:۴۵
کد مطلب : 34176
بسته ویژه خبری رهیاب خوزستان:

کاهش ۹۶درصدی اعتبارات فرهنگی در استان خوزستان/وارد کردن صدها خودروی پلاک اروند توسط کارخانه پولدار اهوازی/درخواست خانم مسئول برای اقدامات ضدفرهنگی تشکل های دانشجویی

این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری خود را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز، این پایگاه خبری با رصد اخبار در حوزه های مختلف بسته ویژه خبری خود را در اختیار مخاطبین خود قرار خواهد داد امروز نیز اخبار مربوط به حوزه های مختلف در بسته خبری ویژه در اختیار مخاطبین محترم قرار خواهد گرفت.

*خطیب نمازجمعه دزفول با انتقاد شدید از کاهش ۹۶ درصدی اعتبارات فرهنگی در استان خزستان گفت: در کمیته برنامه ریزی استان متأسفانه بیش از ۹۶ اعتبارات فرهنگی در حوزه دین را حذف کردند که مطابق آن مساجد، مصلاها، حوزه های علمیه و … بودجه کمک به آنها تقریبا کاملا حذف شده است و این اعتبارت را تصویب نکردند.

*پس از انتشار اخباری مبنی بر اقدام برخی سازمان ها برای خریداری خودروهای پلاک اروند شنیده شده یکی از کارخانجات ثروتمند اهواز که اخیرا انتقاداتی از طرف مسئولین ارشد استان نسبت به آن وارد شده است اقدام به خریداری صدها خودرو از خارج کشور کرده است که بناست با ارائه تسهیلاتی با قیمتی بین ۵۰تا۱۵۰میلیون تومان با پلاک اروند به کارکنان خود به فروش برساند.

*شنیده شده یکی از مسئولین استانی امور بانوان با تشکل های مختلف دانشجویی ارتباط برقرار کرده است  ودر راستای تغییر فضای حاکم فرهنگی درخواست اقدامات ضدفرهنگی و ساختارشکنانه کرده است.

*به نظر می رسد مجمع نمایندگان خوزستان با گذشت زمان دچار اختلاف نظر بیشتری در خصوص موضوعات مختلف می شود پس از عدم حمایت نمایندگان استان از انتخاب نماینده اهواز به عنوان رئیس کمیسیون کمیسیون کشاورزی طی هفته های گذشته، مساله ریاست مجمع نمایندگان نیز حاشیه ساز شد و اختلاف نظرها بر سر اینکه چه کسی رئیس مجمع می شود موجب شد این مساله تا اطلاع ثانوی مسکوت شود.

*اخیراً یکی از نمایندگان آبادان که طی مدت سپری شده ی بعد از انتخابات از مناطق حاشیه ای و فقیر نشین شهرستان سراغی نگرفته بود ، در مسجد سده حضور یافت تا با اهالی آن منطقه دیدار کرده و مشکلات شان را از نزدیک بررسی کند. از قضا حضور این نماینده محترم به مذاق حاضرین خوش نمی آید و با برخورد شدید و حرف های تند ، از ایشان استقبال کردند! گفته می شود مردم به این دلیل اعتراض کرده اند که فکرکرده اند جناب نماینده برای آغاز فعالیت زودهنگام انتخاباتی سراغ آنها رفته است.

*پس از مسدود شدن رسانه های گروه های تروریستی در عراق برخی رسانه ها وابسته به جریانات تجزیه طلب خوزستان برای پوشش اخبار تروریست ها در عراق اعلام امادگی کردند.