تاریخ انتشار خبر: ۵ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۵:۲۶
کد مطلب : 26474

کتکاری شهردار شادگان توسط اعضای شورای شهر!

شنبه ۳۰ فروردین ۹۳ ساعت ۱۷ بعداز ظهر مهندس جاسم مزرعه شهردار جدید شادگان در محل مدیریت شهرداری به صورت تاسف بار و غیرقابل پیش بینی مورد ضرب و شتم ۵ نفر از اعضای شورای شهر شادگان قرار گرفت .

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز، شنبه ۳۰ فروردین ۹۳ ساعت ۱۷ بعداز ظهر مهندس جاسم مزرعه شهردار جدید شادگان در محل مدیریت شهرداری به صورت تاسف بار و غیرقابل پیش بینی مورد ضرب و شتم ۵ نفر از اعضای شورای شهر شادگان قرار گرفت .

مزرعه شهردار شادگان طی تماس تلفنی با وبگاه مردمی خوزستان چه خبر اظهار کرد ؛ پس از توهین و بدگویی این ۵ نفر از اعضای شورای شهر شادگان به صور غیر قابل تصور اینجانب را مورد ضرب و شتم قرار دادند که پس از درگیری شدید با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته اما این اعضا از محل شهرداری گریختند و تاساعات بامداد ۳۱ فروردین هیچ خبری از آنها نشده است.

مزرعه عنوان کرد : این موضوع با دادستان شهرستان، حراست استانداری ، نماینده محترم ، فرماندار، امام جمعه حاج آقای شرفی و دیگر دستگاه های امنیتی گفته شده است و اینجانب از طریق قانون پیگیر این موضوع می باشم .

جاسم مزرعهدارای سابقه کاری بسیار بوده است وی در اسفند ماه ۱۳۹۲ با ارای موافق ۹ عضو شورای شهر به سمت شهردار شادگان منصوب گردیده شد.