تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۰:۴۳
کد مطلب : 25313

کرباسچی شایعه مدیرعاملی منطقه آزاد اروند را رد کرد/در هیچ سمت دولتی حضور نخواهم یافت

مدتی است که شایعه پیشنهاد دولت به غلامحسین کرباسچی برای تصدی پست مدیرعاملی منطقه آزاد اروند، نقل محافل رسانه ای و مردمی در آبادان و خرمشهر شده است. این شایعه پس از آن عمومیت یافت که اخباری مبنی بر بروز اختلافات درونی در تیم مدیریتی جدید سازمان منطقه آزاد اروند به بیرون درز کرد و احتمال کناره گیری اسماعیل زمانی، مدیرعامل فعلی این سازمان مطرح شد.

به گزارش عصر آبادان ؛ غلامحسین  کرباسچی عصر سه شنبه در گفتگو با فیدوس، با رد این شایعه تاکید کرد: بنده به حول قوه الهی هیچ سمت اجرایی در جمهوری اسلامی نخواهم داشت و کسی هم در خصوص سمت مدیرعاملی منطقه آزاد اروند با من صحبتی نکرده است.
شهردار اسبق تهران با لحنی مطایبه آمیز ادامه داد: من فعلا از صبح تا غروب در شهرداری زنجان مشغول هستم (!) البته همه مردان منفصل از کار یا بازنشسته در همین شغل مشغول هستند.
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی در پاسخ به اینکه آیا تاکنون به آبادان و خرمشهر سفر کرده است گفت: در زمان جنگ چندین بار به آبادان و خرمشهر آمده ام، دو سه مرتبه تا مرز شهادت رفتم ولی قسمت نبوده و در حد ترکش فیصله پیدا کرده است. ولی بعد از جنگ به این شهرها نیامده ام.
وی در پاسخ به این سوال که اگر به شما پستی دولتی پیشنهاد شود که خارج از تهران باشد می پذیرید یا نه، تاکید کرد: خیر، کلا قصد ندارم در پست های دولتی و حکومتی حضور یابم. یک بار برای دولت کار کردم و بالاخره العاقل یکفی به الاشاره. (برای عاقل یک اشاره کافی است) یا به عبارت دیگر لا یُلدَغُ المومن من جُحرٍ مرَّتینِ؛ یعنی مومن از یک سوراخ دو بار نیش نمی خورد.
غلامحسین کرباسچی در پاسخ به اینکه به این ترتیب گرفتن پست اجرایی در دولت همراه با نیش خوردن خواهد بود، گفت: بالاخره ما خوردیم. حالا شاید بقیه راه هایی بلد باشند که از نیش ها در امان بماند.

 1. محمد جون می‌گه:

  درود بر عصرآبادان
  آینده درخشانی داره
  خوزستان مال شماست

 2. سيمرغ بي طرف می‌گه:

  تغییرات در فیدوس و عصرآبادان نوید عقلانی تر شدن و مدبرانه تر شدن تحلیلها را خواهد داد. هیچ عیبی ندارد هر دو سایت بجای کوبیدن یکدیگر، در جایگاه خود و از منظر خود به تحلیل شرایط و بهتر شدن امور کمک کنند چرا که هر کدام مخاطبان خاص خود را دارند . از سویی، اشتراکات و مشکلات نیز برای گردانندگان هر دو سایت ، وجود دارد. گردانندگان هر دو سایت ، با معضلات مشترکی مثل بقیه مردم خوب آبادان دست و پنجه نرم می کنند. لذا چاره عاقلانه، تقویت یکدیگر است نه کوبیدن یکدیگر، با حفظ اصول و اخلاق. چرا که دشمنان قسم خورده این آب و خاک ، از جریانات انحرافی تا وهابیت و داعش و جیش العدل و بی بی سی و زمانه و من و تو و صدای امریکا و نفاق و سایر کوردلان ، بسیار علاقمندند در نقاط صفر مرزی، اختلافات و تندروی وجودداشته باشد و چه بسا آتش بیار معرکه هم بشوند. از اینکه عصر آبادان پیشقدم این حرکت خردمندانه شده است خوشحالم و امیدوارم این حرکت تداوم متقابل داشته باشد.

 3. نکته سنج می‌گه:

  یه کمی سواد سیاسیتونو بالا ببرید!
  کپی پست خبر از فیدوسیها کاری نداره!
  ضمناً اسمش غلامحسینه نه غلامرضا!

  • عجب زاده می‌گه:

   دوست نکته سنج : مگه سایت عصر آبادان ادعا کرده که این خبر و از خودش زده ؟ نوشته به نقل از فلان سایت …. حالا کجاش ایراد داره.