تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۳:۵۰:۰۲
کد مطلب : 78162
سردار نقدی در اختتامیه جشنواره سرزمین نور:

کسانی که حرف های تفرقه افکنانه می زنند باید در دادگاه صحرایی محاکمه شوند/˝جمهوری شیمیایی˝ لقب جدید آلمان ها خواهد بود

عصر آبادان :رئیس سازمان بسیج مستضعفین جنایت های دولت آلمان را در سال های گذشته یادآور شد و گفت:در جنگ جهانی دوم آلمان ها بمب های شیمایی را مورد استفاده قرار دادند و هزاران نفر را قتل عام کردند در حلبچه هم هرچه بمب شیمیایی بر سر ما ریختند ساخته دولت های ظالم غربی بود.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز ؛ سردار نقدی رئیس سازمکان بسیچ کشور درمراسم اختتامیه جشنواره ملی سرزمین نور در مجتمع اردوگاهی شهید باکری خرمشهر اظهار داشت: رشادت ها ، ایستادگی ها و صلابت شهیدان ما بود که دشمن را عاجز کرد و شکست داد .

وی افزود: در پرتو مقاومت ملت قهرمان ایران و شهدای گرانقدری که پیشقراول این رزم بودند دشمن درمانده شده ، سرباز و رزمنده ای برایش نمانده ، دیگر هیچکسی پیدا نمی شود که برای پرچم ننگین آمریکا فداکاری کند . لذا آمریکایی ها به تکفیری ها بعنوان پیاده نظام خودشان روی آوردند و آنها را به جان امت اسلام امت شیعه و اهل سنت وفادار به راه اسلام انداختند ، تا انتقام شان را بگیرند.سربازانی مثل صدام را از دست دادند ، سربازانی مثل منافقین برای آنها ناکارآمد و ناتوان شده ، گروهک هایی را که سازمان داده و تربیت کرده بودند ، به جان ملت ما انداختند اما یکی پس از دیگری شکست خوردند.

سردار نقدی گفت: آمریکایی ها به این روی آوردند که شرکت هایی به اسم شرکت های امنیتی مانند بلک واتر تأسیس کنند که در عراق شاهدش بودید تا جانی ها ، اشرار ، قاتلین ، قاچاقچیان مواد مخدر و اراذل را که نمی شود در یک ارتش منظم سازماندهی کرد ، به نام شرکت در خود جای دهند و با حقوق های سرسام آور آنها را به جان ملت ها بیندازند و در همین هم شکست خوردند.

رئیس سازمان بسیج کشور خاطر نشان کرد: امروز دشمنان تلاش اصلی شان را بر سر یک جنگ تبلیغی متمرکز کردند و جنگ تبلیغی و رسانه ای ، شبکه های بیشمار اجتماعی، اینترنتی و ماهواره ای ایجاد کردند تا نتایجی را که نتوانستند در جنگ نظامی بگیرند و شکستی را که دوست داشتند در جنگ نظامی به امت اسلام تحمیل کنند و نتوانستند ، امروز در عرصه جنگ تبلیغی و روانی به ما تحمیل کنند.

وی تصریح کرد : آنها ناتوان و ضعیف اند ، دیدیم که به سوریه حمله کردند و ضرب الاجل برای حمله به سوریه تعیین کردند ولی روز گذشته شاهد اظهارات خفت بار وزیرخارجه نحس آمریکا بودیم که گفت ما راهی نداریم که با بشار اسد کنار بیاییم و مذاکره کنیم. همان هایی که شیپور جنگ را علیه بشار اسد نواخته بودند امروز مجبورند عقب نشینی کنند و شکست مفتضحانه خود را در برابر محور مقاومت رسماً اعلام کنند چون جز این حرفی برای زدن ندارند.

سردار نقدی ادامه داد : امروز مستکبران به سنگر رسانه و تبلیغات پناه آوردند تا جوسازی و توهین کنند. دو سال است که جایزه فیلم اسکار را به فیلم هایی دادند که یا به انقلاب اسلامی طعنه هایی می زنند و یا علیه انقلاب موضع داشت.البته  اسکار ، کن و برلین همه سر در یک آخور دارند و همه عوامل صهیونیسم هستند.اراده ای از خودشان ندارند و باید علیه اسلام و انقلاب و باورهای دینی ما حرف بزنند و فیلم بسازند چون از اسلام شکست هایی خوردند که هیچگاه یادشان نمی رود.

رئیس سازمان بسیج کشور همچنین  از اختصاص جایزه شخصی اش به آلمان خبر داد و گفت: بنده هم بعنوان یک بسیجی کوچک به مناسبت روز شهدای مظلوم حلبچه می خواهم جایزه شخصی به صاحبان این رسوایی بدهم. آنها افراد مفسد ما را به کشورشان می برند و به آنها لقب “سر” و ” شوالیه” و القاب بزرگ و پر طمطراق می دهند. ما هم به آنها لقب می دهیم.برای آلمانی که ضد انقلاب را تکریم می کند و از سران فتنه حمایت می کند همان آلمانی است که از شاه خائن حمایت کرد.حامی سلطنت طلب ها و منافقین و کمونیست های از خدا بی خبر همین رژیم آلمان بود.آن کنفرانس آلمان و آن بی حیایی ها و عریان شدن و مفسده ای که علیه ارزش های انقلابی به راه انداختند یادمان نمی رود.

وی افزود: در جنگ جهانی دوم مبتکر سلاح های شیمیایی ، آلمان ها بودند و بیشترین حجم سلاح های کشتار جمعی را به کار بردند.در دفاع مقدس و تحمیل جنگ به ملت ایران کشورهای مختلفی از جمله آمریکا و دیگران به عراق دادند اما آن کشوری که بیشترین حجم سلاح های شیمیایی را در اختیار صدام قرار داد و آن جنایات و فجایع حلبچه و سردشت را آفرید ، جمهوری آلمان بود و به خاطر همین ، جا دارد در مقابل القاب “سر” و ” شوالیه” که به فتنه گران و فساق و دشمنان این ملت می دهند ما نیز از این به بعد لقب جمهوری شیمیایی آلمان را به آنها نسبت می دهیم.تا وقتی این رژیم بر سر کار است و دشمنی ها ادامه دارد ما هم آلمان را به همین لقب یعنی جمهوری شیمیایی آلمان خواهیم داد.

نقدی یادآور شد : فردا هم به وزارت خارجه گله نکنید که چرا این حرف ها را زدید. شما هم همین حرف ها را زدید. شما همین لقب ها رو به ضد انقلاب زدید. شما آمدید و در کشور ما شعار آزادی فتنه گران را دادید.همان طور که در جنگ نظامی روبروی شما کم نیاوردیم در جنگ روانی هم کم نخواهیم آورد.

وی خاطرنشان کرد: جایزه باروت خیس به نخست وزیر فرانسه هم حقش بود چون دلایل دشمنی علیه ایران را افشاء کرد.آنها می خواهند اینجور وانمود کنند که دنیا حس کند بخاطر حقوق بشر و بمب اتمی با ایران دشمنی می کنند و مخالف اند اما عمل این آقای نخست وزیر حقیقت پشن صحنه را افشاء کرد و علت اصلی دشمنی و کینه نسبت به ملت ایران را بر ملا کرد.همان جایی که کاریکاتور موهن به پیامبر اکرم(ص) را بر سر دست گرفت و نشان داد و نشان داد که دشمنی شان با ما بر سر پیامبر اسلام(ص) است و ماهیت و انگیزه اصلی مخالفت استکبار با جمهوری اسلامی ایران را لو داد.

سخنران ویژه مراسم باروت خیس همچنین گفت: در این سال ها که انقلاب اسلامی پرچم عدالت اجتماعی را بر افراشت و این شعار را در عرصه عمل دنبال کرد و بیداری ملت ها یکی پس از دیگری دشمنان را کنار زد تا امروز در جهان منزوی باشند.در لبنان و سوریه باید با التماس برگردند. در عراق از همیشه منفورتر هستند.در یمن مجبورند سفارت خانه های شان را سر کول بگیرند و از این شهر به آن شهر ببرند تا بتوانند آرام بگیرند.

سردار محمدرضا نقدی خاطر نشان کرد: دشمنان اسلام خواهند دید که در امان نیستندو جای دیگری ندارند.این پیام امروز ملت ها را بیدار کرده و اجازه نمی دهند منابع کشورشان غارت شود.لذا آمریکا و مستکبرین از شعار عدالت خواهانه به همین دلیل دچار وحشت شده اند و مجبورند علیه پیامبر اسلام هتاکی کنند و گروه های تکفیری را مسلح کرده و به جان امت اسلام بیندازند.به کوری چشم آمریکا و فرانسه و جمهوری شیمیایی آلمان و انگلیس تفرقه افکن و کوری چشم مستکبرین همه با هم هستیم و خواهند دید اهل سنت و شیعه دست به دست هم خواهند آمد و قدس شریف را آزاد خواهند کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اظهارات تفرقه افکنانه یکی از مسئولین دولتی  پیرامون نفوذ ایران در کشورهای منطقه تاکید کرد:برخی ها گفتند این آقا را عزل کنید و دیگران هم مطالب دیگری مطرح کردند اما باید بدانیم  این اظهارات خیانت است باید کسی که به امت اسلام خیانت می کند و عامدانه حرف های تفرقه افکنانه می زند در دادگاه صحرایی محاکمه کنند.

نظرات بسته شده است.