تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۰:۵۶:۲۹
کد مطلب : 80814
مدیر نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی خبر داد

کسب موفقیت پالایشگاه آبادان در انجام تست بنزین ال.ال۱۰۰

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی کشور از کسب موفقیت انجام تست بنزین ال.ال۱۰۰ در پالایشگاه آبادان خبر داد.

به گزارش عصر آبادان ؛سعید محجوبی از کسب موفقیت انجام تست بنزین ال.ال۱۰۰ در پالایشگاه آبادان خبر داد و اظهار کرد: پیش‌تر برای انجام این کار مجبور به ارسال این بنزین به کشور هلند بودیم.

وی در ادامه افزود: این کار با استفاده از سیستم‌های مجهز پلیمری در همین جا به انجام و در راستای جلب رضایت بیشتر مشتریان صورت می‌گیرد.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی کشور در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به انجام برخی اقدامات در راستای توسعه و بهبود فعالیت‌های پالایشگاه آبادان گفت: فاز نخست پالایشگاه آبادان در راستای افزایش محصولات به انجام رسید.

محجوبی تصریح کرد: فاز سه پالایشگاه آبادان نیز در زمینه افزایش محصولات بنزینی همچون پروپلین (مورد استفاده در پتروشیمی) و بنزین ال.ال۱۰۰ که برای مصرف در هواپیماهای آموزشی و هلی کوپترها به شکل خاص تهیه می‌شود، ایجاد و راه اندازی شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت آبادان از تهیه گوگرد و نفتا و فروش آنها در بازارهای داخلی و صادرات و فروش آن در برخی از کشورها، تولید بنزین یورو ۴ در واحد جی.پی.تی.یو در آتیه‌ای نزدیک، تولید گاز مایع با استاندارد بالا و استفاده از فن آوری‌های مدرن، کاهش هزینه انجام تست بنزین ال.ال۱۰۰ به عنوان دیگر فعالیت‌های انجام شده در این پالایشگاه نام برد.

منبع: فارس