تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۹:۱۸
کد مطلب : 99059

کسل‌ کننده‌ترین شب برنامه «ماه عسل»

بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان،«ماه عسل» در لحظات نزدیک به افطار میهمان میزبان دو خانواده معلول بود.

، شب گذشته در بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان، «ماه عسل» در لحظات منتهی به افطار میهمان چشمان مخاطبان شد.
علیخانی در ابتدای برنامه گفت: هیچ دلیلی برای پاچه خواری الکی نداریم و اگر این نکته را بیان می کنم، باورمان است و بابت الطاف و انرژی های شما ممنونیم ،خیلی با معرفتید. برای معرفت شما هزار دلیل داریم ما یک طرحی را آغاز کردیم اما شما از ما هم جلو زدید تاکنون ٢٠٠هزار نفر از طرح محسنین حمایت کردند.

علیخانی در قاب «ماه عسل» قرار گرفت تا برگ دیگری از قصه های مهمانان برنامه را ورق بزند.

این بار خانم نظری به همراه دوستش مهمان «ماه عسل» بود، فرد معلولی که بنا به دلایلی جدا از خانواده زندگی می‌کرد. بنابراین به دلیل تنهایی و نداشتن سرپرست با محترم که دارای معلولیت ذهنی بود، زندگی می‌کند. هم اکنون این دو دوست حدود پانزده سال است که در کنار هم زندگی می کنند و هر کدام تکمیل کننده یکدیگرند و رابطه ی عمیق عاطفی شدیدی با هم دارند.

مهمان بعدی مادری بود که به همراه دو فرزندش به «ماه عسل» آمدند. یکی از فرزندان این مادر عقب ماندگی ذهنی داشت و این مادر ۴٧سال بدون داشتن همسر از فرزندش عاشقانه نگهداری می کرد.

این مادر با لهجه‌ی قمی از عشق خود به فرزند معلولش گفت و از تمام مادران خواست تا فرزندان معلول خود را رها نکنند.

علیخانی پس از خروج از صحنه «ماه عسل» خاطرنشان کرد: هیچ چیز به اندازه‌ی عشق و رفاقت مهمانان برنامه جذاب نبود.

بیست و پنجمین شب «ماه عسل» شاید با قصه‌ی به قول خود علیخانی متفاوت رقم خورد اما این قسمت از برنامه به دلیل نداشتن جذابیت لازم کمی کسل‌کننده بود و مهمانان صحبتهایی را مطرح می‌کردند که بیان آن چندان الزامی نداشت، به گونه ای که مخاطب چندان تمایلی برای دیدن ادامه ی برنامه پیدا نمی کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران