تاریخ انتشار خبر: ۶ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۹:۰۵
کد مطلب : 79238
کشتن والدین؛

کشتن والدین و جاسازی درون ظرف های غذا +تصاویر

قاضی پرونده “هنری چااو ” را به عنوان “خودشیفتگی” و “سرگرم با توهمات برای رسیدن به موفقیت” یک فرد خطرناک توصیف کرد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران،در پی مفقود شدن والدین هنگ کنگی، فرزند آنان در اتهام با قتل آنان دستگیر و محاکمه شد.

به نقل از آسوشیتد پرس “هنری چا او” ۳۱ساله  پس از کشتن والدین خود اجساد آنان را قطعه قطعه و درون چند ظرف غذا قرارداد.

 

پس از حضور پلیس در منزل مسکونی “هنری چا او” ،پس از بازرسی بخش هایی از اجساد “سویی یوانت”  مادر۶۳ و” وینگ کی چا او” پدر۶۵ ساله  را از درون دو یخچال فریزر بزرگ یافتند.

 

به گفته پلیس از میان بقایای به جا مانده از این زوج سر هر دوی آنان که دست نخورده  بود به صورت جداگانه از درون هر یک از دو یخچال بزرگ کشف شد.

این پسر بی رحم پس از کشتن وقطعه قطعه کردن والدین خود در پیامی که توسط شبکه اجتماعی “واتس اپ” به دوستانش ارسال شده بود به صراحت به قتل والدین خود اعتراف کرده بود.

 

از آنجاییکه وی به بیماری “خودشیفتگی (NPD )” نوعی اختلال شخصیت مبتلا بود موجب نگرانی دوستان خود پس از دریافت پیام وی شدند و در اصرع وقت پلیس را در جریان گذاشتند.

 

وی این را به دوستان خود در شبکه اجتماعی” واتس اپ” در حالی ارسال کرده بود که نزدیک به هشت روز از مرگ والدینش می گذشت.

افسران پلیس پس از مشاهده بقایای به جا مانده از اجساد دو قربانی بر این باورند که”هنری چااو”بخشی های از اجساد والدینش را خورده است.

وی با استفاده از اره و نوعی رنده بزرگ که در کشتارگاههای صنعتی دام به منظور ورقه ورقه یا تکه تکه کردن لاشه های دام به کار میرود توانست اجساد والدینش را سلاخی کند.

 

این پیانیست هنگ کنگی  که فراگیری این ساز بزرگترین عامل این جنایت در پرونده وی ثبت شده بخشهایی ازاجساد پدر و مادر خود را در حالی که هنوز گرم بود  توسط  مایکروویو پخت و بخشهای ماهیچه ای  آنان را پی از ورق کردن “مانند گوشت خوک کبابی”نمک اندود کرد و درون ظروف مخصوص نگهداری غذا قرار داد.

 

“هنری چا او” در دادگاه عالی هنگ کنگ ، در حالی که عینک کت و شلوار خاکستری گشاد بر تن دارد به جرم قتل وحشیانه پدر و مادر خود به حبس ابد محکوم شد که نسبت به حکم دادگاه کاملا بی تفاوت است.

وی انگیزه خود ازاین جنایت وحشیانه را نزد پلیس در بازجویی های خود اینطور بیان کرد که والدینش دلیل اصلی موفق نبودن در زندگی شخصی اش هستند.اجبار انان در فراگیری نواختن پیانو برای هنری قابل تحمل نبود و وی را بیش از پیش از والدینش متنفر میساخت که همین امر منجر به ایجاد شکاف عاطفی عمیق در بین انان شده بود.

 

وی در گذشته در دو اقدام جنون آمیز دیگر قصد خودکشی داشت که در هر دوبار حضور به موقع مادرش جان وی را نجات داده بود.

همچنین قاضی مایکل استوارت مور نه سال و چهار ماه زندان برای دو اتهام جداگانه برای جلوگیری از این تدفین غیر قانونی توسط هنری راقبل از اجرای حکم  محکومیتش برای ” حبس ابد” لازم الاجرا اعلام کرد.

قاضی پرونده “هنری چااو ” را به عنوان “خودشیفتگی” و “سرگرم با توهمات برای رسیدن به موفقیت” یک فرد خطرناک توصیف کرد.

 

  1. حسین می‌گه:

    همه وهمه نشانه پوچی فرهنگهای غیر دینی می باشد شما اگر بدون اغراض به نسل جدید که به خاطر ماهواره و سایر دستگاههای ارتباط جمعی از متن دین فاصله گرفته اند نگاه کنید هیچگونه احترامی به والدین خود نمی گذارند و سر کوچکترین موضوع فحاشی می کنند در حالیکه در نسل قدیم اگر پدر خانواده ای بچه اش را کتک می زد جای هیچ ناراحتی وجود نداشت چون بچه خودش قبول داشت که به خاطر تربیت شدن کتک خورده ولی الان … الهم عجل لولیک الفرج