تاریخ انتشار خبر: ۳ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۱:۳۵:۵۴
کد مطلب : 91518
برای ارسال کمک های انسان دوستانه ایران:

کشتی”آرزو” از خوزستان به یمن اعزام می شود+تصاویر

دومین کشتی ایرانی حامل کمک های انسان دوستانه برای مردم یمن در بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفت.

دومین کشتی ایرانی حامل کمک های انسان دوستانه برای مردم یمن در بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفت.

کشتی “آرزو” پس از کشتی “نجات”بناست موادغذایی و مایحتاج ضروری مردم مظلوم یمن را با عبور از آب های آزاد به این کشور برساند.
عبدالحسن مقتدایی به همراه تعدادی از مدیران استانی امروز برای بازدید از روند بارگیری این کشتی به بندر امام خمینی(ره)سفر کردند.
گفتنی است تاکنون هیچ کشتی یا محموله ایرانی امکان رسیدن به یمن را نداشته است و کشتی نجات نیز که طی روزهای گذشته به سمت یمن در حال حرکت بود به دلیل برخی فشار های وارده به جای یمن در جیبوتی پهلو گرفت.
طبق گفته مقامات مسئولی محموله امدادی ایران پس از بررسی های لازم توسط سازمان ملل از طرف سازمان های بین المللی به یمن ارسال خواهد شد.
حال باید دید کشتی آرزو نیز به سرنوشت کشتی نجات دچار می شود یا امکان پهلو گیری در سواحل یمن را پیدا خواهد کرد.
 رهیاب،
 1. جلیل باقرزاده اصلانی می‌گه:

  وقتی وهابیون آل سقوط علناً از سرنگون کردن ایران اسلامی صحبت میکنند و هر چه از دست شان بر می آید انجام میدهند بازی یه گل دو گل با اینها چه معنی دارد؟
  وقتی در سوریه ، عراق ، یمن ، لبنان و مرزهای شرقی کشورمان انسان های بی گناه توسط این کودک کشان وهابی به خون شان می غلطند ، بازی با اینها چه معنی دارد ؟
  وقتی به تحقیر آمیز ترین شیوه ممکن از زایرین حج هتک حرمت میکنند و نه تنها عذر خواهی نمی کنند بلکه ناموس و مال وجان شیعیان ایرانی را در کنار کعبه حلال و مباح اعلام میکنند ، بازی با اینها چه معنی دارد ؟
  واقعاً مسوولین کشور چه کسانی هستند که برنامه ریزی این اقدامات شنیع و وقاهت بار را انجام میدهند و عزت یک ملت عظیم را به سخره میگیرند ؟
  هرکسی که امروز در تایید اقدامات این کفار از خدا بی خبر عملی انجام دهد باید خود را در مقابل شهدا و امام زمان ( عج ) ببیند .