تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۸:۴۷
کد مطلب : 37588

کشف بولدزر سرقتی اداره راه و شهرسازی در شاهین دژ+تصاویر

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شاهین دژ گفت : نیروی انتظامی شاهین دژ در ۲۴ ساعت توانستند بولدزر سرقتی اداره راه و شهر سازی این شهرستان را در شهر ارومیه کشف و متوقف کنند.

کشف بولدزر سرقتی اداره راه و شهرسازی در شاهین دژ+تصاویر

به گزارش  عصر آبادان ،  به نقل از شاهین پیام ، سرهنگ علی افراسیاب در گفت وگو با شاهین پیام  با اعلام این خبر اظهار داشت : نیروی انتظامی شاهین دژ در ۲۴ ساعت  توانستند بولدزر سرقتی اداره راه و شهر سازی این شهرستان را در شهر ارومیه کشف و متوقف کنند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شاهین دژ  بیان نمود : اخیرا بولدزر زنجیر چرخ اداره راه و شهر سازی شهرستان شاهین دژ که در روستای قره اوغلان  پس از اتمام کار متوقف شده توسط افراد ناشناس  با تریلی کمرشکن مورد سرقت قرار گرفته بود که ماموران زحمت کش نیروی انتظامی شهرستان باهمکاری مردم خیرخواه و شهید پرور توانستند در کمتر از ۲۴ ساعت بولدزر سرقتی اداره راه و شهرسازی دز شهر ارومیه کشف و متوقف کنند.

وی تصریح کرد : ماموران انتظامی شهرستان در این رابطه تعداد ۲ نفر سارق را در شهر ارومیه شناسایی و دستگیر نمودند که این سارقان قصد داشتند بولدزر سرقتی را از شهر ارومیه به اصفهان انتقال دهند که بعد از تشکیل پرونده به مقامات  قضایی تحویل داده شدند.

لازم به ذکر است که طبق اعلام اداره راه وشهرسازی ارزش قیمتی این دستگاه بیش از یک میلیارد تومان است.

 

منبع خبر: شاهین پیام