تاریخ انتشار خبر: ۸ , آبان, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۲:۴۰
کد مطلب : 51683

کشف جسد مرد تنها پس از ۴‌ ماه!

جسد مردی مسن که به‌تنهایی در خانه‌اش زندگی می‌کرد ۴‌ماه بعد از فوتش درحالی‌که متلاشی شده بود در خانه‌اش کشف شد.

 اواسط مهرماه مردی نزد پلیس رفت و برای پیدا کردن پدر ۸۰ساله‌اش از مأموران کمک خواست. او گفت پدرش مدتی است ناپدید شده و به تماس‌های تلفنی هیچ‌کس پاسخ نمی‌دهد و در خانه‌اش نیز بسته است. با ثبت‌نام این مرد در فهرست افراد گمشده تحقیقات پلیس برای یافتن وی آغاز شد. نام این مرد در فهرست پذیرش هیچ بیمارستان یا کلانتری ثبت نشده بود و معلوم نبود چه بلایی بر سر وی آمده است.
پسر این مرد به مأموران گفت: پدرم در طول این سال‌ها علاوه بر مادر ما با ۳زن دیگر نیز ازدواج کرده بود. به همین دلیل رابطه ما زیاد صمیمی نبود و فقط گاهی به او سر می‌زدیم. او این اواخر به تنهایی زندگی می‌کرد اما یکباره ناپدید شد.

درحالی‌که چند روز از ثبت این گزارش مفقودی می‌گذشت، روز گذشته جمشیدی بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی دستور بازرسی منزل مرد مفقود شده را صادر کرد. وقتی مأموران به خانه این مرد رفتند با بوی تعفن شدیدی مواجه شدند و در نهایت جسد مرد سالخورده را درحالی‌که کاملا متلاشی شده بود در یکی از اتاق‌ها کشف کردند. زمانی که متخصصان پزشکی قانونی جسد را معاینه کردند گفتند مرد در تیرماه فوت شده و جسدش ۴‌ماه در گوشه خانه‌اش افتاده بود.

انتهای پیام/ط