تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۴:۰۹
کد مطلب : 120441
رئیس سازمان آتش‌نشانی دزفول عنوان کرد

کشف جسد پیرمرد در زیرزمین یک خانه در دزفول/یک ماه از مرگ پیرمرد تنها گذشته بود

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: شب گذشته جسد یک پیرمرد در زیرزمین یک خانه در شهر دزفول کشف شد.

 

آتش نشانی دزفول

به گزارش خبرگزاری تسنیم شب گذشته خبر کشف یک جنازه در این شهرستان به اطلاع ماموران آتش‌نشانی دزفول‌ رسید.

عبدالحسین معظم فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دزفول اظهار داشت: ماموران آتش نشانی شهرداری دزفول پس از اطلاع از وقوع این حادثه و در کمترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران آتش‌نشانی دزفول در محل حادثه جنازه پیرمرد ۵۲ ساله‌ای در زیر زمین منزلش توسط آتش نشانان کشف و به بیرون منتقل شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول عنوان کرد: محل سکونت پیر مرد فوت شده در خیابان کشاورز دزفول بوده و عملیات کشف و بیرون آوردن وی با حضور دو اکیپ از ناجیان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول، انجام و اجرا شده است.

محمد حسین ارزیده فرمانده عملیات آتش نشانی این حادثه نیز در گفت  گو با خبرنگار تسنیم گفت: زیرزمین و محلی که جنازه فرد متوفی در آن کشف و به بیرون منتقل شده است متروک بوده است.

فرمانده عملیات آتش نشانی این حادثه افزود: منزلی  که جنازه فرد متوفی مذکور در آن کشف شده در زمان حضور ماموران آتش نشانی، پر از ضایعات و آشغال‌های دور ریختنی بوده است.

وی بیان کرد: راه پله محل مذکور نیز کاملاً تخریب شده بوده که با پیگیری و زحمت زیاد، جسد مذکور از محل خارج  و تحویل نیروهای پلیس آگاهی حاضر در محل  داده شد.

علی آدینه نیز در گفت و گو با خبرنگار تسنیم گفت: جنازه مذکور، توسط برادر متوفی کشف و به اطلاع ماموران آتش نشانی و نیروی انتظامی دزفول می‌رسد.

وی افزود: طبق اظهارات برادر متوفی، این مرد بیمار روانی بوده و  بیش از مرگ تنها در این محل زندگی می‌کرده است.

مسئول این پرونده عنوان کرد: برادر متوفی بعد از یک ماه به محل حادثه مراجعه و با جنازه برادر خود مواجه می‌شود که پس از اطلاع از این حادثه با حضور ماموران انتظامی و آتش نشانی جنازه متوفی کشف و از محل خارج می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در بهمن ماه سال گذشته نیز  جسد یک مرد ۵۴ ساله توسط آتش نشانان  دزفول  پس از یک سال، کشف شد.

انتهای پیام/